Mouse hızlı flick atınca takılıyor

Kerem2159

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600
Asus PRIME A320M-K
ASUS GeForce DUAL RTX 3060
XPG Gammix D35 16GB
ADATA Legend 750 500GB
FSP Hyper Pro H3-650 650W 80+ Bronze PSU
Eski farede hiç böyle bir problemle karşılaşmadım bugün SteelSeries Rival 3 aldım FPS oyunlarında ve diğer oyunlarda hızlıca flick atınca mouse sanki bir yavaşlıyor gibi duruyor. Ara sırada oyunda değilken masaüstünde hızlı hızlı hareket edince de takılıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu da örnek ne kadar anlaşılır bilemem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu neden pencerelide oynuyorsun? Tam ekrana al bir daha bak. DPI değerini yükselt sonra polling rate değerini maksimuma çek.
oyuna girmediğim zamanlar pencerelide oynuyorum dpi 1200 de kullanıyorum polling rate değerini nasıl yükselteceğimi de bilmiyorum

1711663859073.png

Windows mouse ayarlarini bu sekilde yap, en ustteki tiki kaldirman yeterli.
Bence mouse takilmiyor hizlanmadan dolayi sana oyle geliyor, ek olarak aim gelistirmek icinde kapatmak gerekli.

Eki Görüntüle 2153223

Windows mouse ayarlarini bu sekilde yap, en ustteki tiki kaldirman yeterli.
Bence mouse takilmiyor hizlanmadan dolayi sana oyle geliyor, ek olarak aim gelistirmek icinde kapatmak gerekli.

Hayır eski farede hiçbir problem yokken bunu yeni aldığımda hızlıca dönemiyorum yani bir gariplik var bunda ve ayarlarım burada göründüğü gibi aynısı

Farkli USB portu ve mumkunse farkli mouse pad ile dener misin?
yok hala problem devam ediyor

Eski farede hiç böyle bir problemle karşılaşmadım bugün SteelSeries Rival 3 aldım FPS oyunlarında ve diğer oyunlarda hızlıca flick atınca mouse sanki bir yavaşlıyor gibi duruyor. Ara sırada oyunda değilken masaüstünde hızlı hızlı hareket edince de takılıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu da örnek ne kadar anlaşılır bilemem.

Çözümünü bilen arkadaşlarım varsa lütfen yardımcı olurlarsa sevinirim yoksa iade için uğraşacağım.

Geri
Yukarı