Mouse için el ölçüsü nasıl alınır?

Bu şekilde ölçüceksiniz.
el.jpg

benim de 20-21 arası hangi kategori de elim?
Nasıl bir tarz alayım kablosuz alacağım?
3 Yıl önce yazdığım bir yorum. Valla ben Razer deathadder v2 önerdiler büyük diye. Şimdi de V3ünü kullanıyorum, memnunmusun dersen yani hafif güzel fakat ben tam kavrayıp tutuş şekli biçiminde kullanıyorum fakat ufak geliyor elim taşıyor pade sürtüyor solda bir destek olsa basilisk gibi daha rahat spreyler için. İdare ediyoruz şuanlık bundan sonra zowie geçmeyi düşünüyorum onlar boyut seçenekleri var XL alacağım direkt yeni serilerinden.

Tutus seklinize gore mouse almalisiniz, el olcunuz mouse boyutunuza gore onemli ancak, oncelik tutus seklinizi bulmak olmali.

Avuç içi tutuyorum fare hocam ne önerebilirsiniz?

Tutus seklinize gore mouse almalisiniz, el olcunuz mouse boyutunuza gore onemli ancak, oncelik tutus seklinizi bulmak olmali.

Emin de olamadım görseller de biraz farklı benimkine göre ben hangi tutuş şekline sahibim? :D

3 Yıl önce yazdığım bir yorum. Vallahi ben Razer DeathAdder V2 önerdiler büyük diye. Şimdi de V3'ünü kullanıyorum, memnun musun dersen yani hafif güzel fakat ben tam kavrayıp tutuş şekli biçiminde kullanıyorum fakat ufak geliyor elim taşıyor pade sürtüyor solda bir destek olsa Basilisk gibi daha rahat spreyler için. İdare ediyoruz şu anlık bundan sonra Zowie geçmeyi düşünüyorum onlar boyut seçenekleri var XL alacağım direkt yeni serilerinden.

Glodious Model serisi önerilmişti bir modeli Superlight ile aynı denmişti bu forum da önceden alacaktım saldıydım onlar kötü mü oluyor ?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2024-01-02 at 02.51.41.jpeg
    WhatsApp Image 2024-01-02 at 02.51.41.jpeg
    63,2 KB · Görüntüleme: 80
  • WhatsApp Image 2024-01-02 at 02.52.34.jpeg
    WhatsApp Image 2024-01-02 at 02.52.34.jpeg
    75 KB · Görüntüleme: 68
  • WhatsApp Image 2024-01-02 at 02.52.11.jpeg
    WhatsApp Image 2024-01-02 at 02.52.11.jpeg
    57,2 KB · Görüntüleme: 63
Son düzenleme:

Geri