Mouse için Razer vs Logitech

• Konuyu başlatan asdfsdgsdfgdfhfghs
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 9B
Paracord kabloya sahip bir mouse önerebilir misiniz?
  • Razer Viper
  • Razer Deathadder V2
  • Glorious Model O/O-
  • Glorious Model D
  • Cooler Master MM710/711
  • G Wolves Skoll
  • G Wolves Hati
  • Endgame Gear XM1
  • Xtrfy M4
Tabi hepsinin kablosu aynı iyilikte değil, en iyi kablo Cooler Master olanlarda ondan sonra da Razer modellerde. Glorious ve G Wolves kablosu biraz daha kötü ama yine de klasik kauçuk kablodan hayli hayli iyiler.

Razer Viper'in kalite kontrol, problemli skatezler gibi iki büyük eksisi var. Ayrıca en iyi mouse diye bir şey yoktur.
Kanka sen ne düşünüyorsun ? 2si arasında kaldım. Razer Deathadder Elite V2 çok iyi diyorlar her yerde. Ama işte şu yazılım sıkıntısı var. Synapse 3 falan çok sıkıntı diyorlar ama gerçi sadece rgb için kullanacağım. Diğer tarafta logitech g pro mouse var hangisinin switchleri daha iyi fps için ?

Kanka sen ne düşünüyorsun ? 2si arasında kaldım. Razer Deathadder Elite V2 çok iyi diyorlar her yerde. Ama işte şu yazılım sıkıntısı var. Synapse 3 falan çok sıkıntı diyorlar ama gerçi sadece rgb için kullanacağım. Diğer tarafta logitech g pro mouse var hangisinin switchleri daha iyi fps için ?
Synapse 3 güzel değil bence de, evet bir eksi. Ben Viper kullanırken DPI ayarlamalarını yapıp uygulamayı silmiştim.

G Pro Wireless'tan bahsediyorsanız eğer çok yaygın çift tıklama problemleri var.

Synapse 3 güzel değil bence de, evet bir eksi. Ben Viper kullanırken DPI ayarlamalarını yapıp uygulamayı silmiştim.

G Pro Wireless'tan bahsediyorsanız eğer çok yaygın çift tıklama problemleri var.
Kanka dpi ayarı yapıp silebiliyorsak o zamab tamam sıkıntı yok ben de yaparım öyle dert değil. Logitech g pro wireless değil kablolusu. Ama sanırım fps için alınabikecek en iyi mouselardan biri Razer DH Elite V2.

Sizce Razer mi Logitech mi ve neden? (Mouse olarak). Aklımda Razer DeathAdder Elite v2 ya da Logitech G Pro mouse var sizce hangisi? FPS ağırlıklı oyunlar oynuyorum.
Önceki fareniz hangisine şekil olarak benziyorsa onu alın. İki model de çok iyi modeller; ben Deathadder V2 kullanıyorum ve çok beğeniyorum, G Pro'yu da birçok profesyonel oyuncu öneriyor.

Markaya göre yorum yapmak iyi olmaz, şahsen ikisinde de sabit mouselar alınmalı.
Razer civarı, Deathadder V2, V2 Mini, Viper, Viper Mini, Viper Ultimate, V2 Pro.
Logitech'te ise, G305, G Pro X SL. Evet Logitech'te biraz az.

Geri
Yukarı