Mouse imleci aniden sol üste kayıyor

Askan0109

Hectopat
Daha fazla  
Farem daha yeni birkaç aylık daha düne kadar hiçbir şeyi yoktu korsan yazılım vs hiçbir şekilde yoktur bu zamana kadar indirdiğim her şey Steam üzerinden gerçekleşti onun dışında başka bir şey indirme sağlamadım. Sorunu nedir sizce?

Farem daha yeni birkaç aylık daha düne kadar hiçbir şeyi yoktu korsan yazılım vs hiçbir şekilde yoktur bu zamana kadar indirdiğim her şey Steam üzerinden gerçekleşti onun dışında başka bir şey indirme sağlamadım. Sorunu nedir sizce?

Sensöre üfleyin biraz. Toz kaçmış olabilir.

Acaba alt kısmında pislik birikmiş olabilir mi, yani böyle bir ihtimal bulunuyor mu? Veya sürücüleriniz güncel mi?

Aklıma geldi üfledim ve temizledim ama halen aynı. Islak mendille silmeyi deneyeceğim, belki o zaman düzelir.

Acaba alt kısmında pislik birikmiş olabilir mi, yani böyle bir ihtimal bulunuyor mu? Veya sürücüleriniz güncel mi?

Sürücülerini hiç kontrol etmedim.

Sensöre üfleyin biraz. Toz kaçmış olabilir.

Denedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka bir cihazda daha deneyin. Bakalım aynı sorunu yaşıyor musunuz? Ayiryeten sürücüleri güncelleyin hocam.

Evet hocam driver güncel değilmiş, sanırım ondan. Güncelledim ve şu anlık yok gibi bir sıkıntı, teşekkür ederim.

Başka bir cihazda daha deneyin. Bakalım aynı sorunu yaşıyor musunuz? Ayiryeten sürücüleri güncelleyin hocam.

Hocam tam düzeldi dedim tekrar başladı D:

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı