Mouse imleci kasıyor

lianyu35

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar. Sebebini anlamadığım şekilde mouse imlecinden muzdaribim. Problemin mouse ile olduğunu düşündüm ve Logitech G102 aldım bugün geldi ve yine aynı problem.

Şöyle anlatayım; mesela masaüstünde ya da oyundayken arkada herhangi bir bir bildirim gelirse, Google açtığım zaman vs. gibi durumlarda imlecim kasıyor. Bunun çözümü var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selamlar. Sebebini anlamadığım şekilde mouse imlecinden muzdaribim. Problemin mouse ile olduğunu düşündüm ve Logitech G102 aldım bugün geldi ve yine aynı problem.

Şöyle anlatayım; mesela masaüstünde ya da oyundayken arkada herhangi bir bir bildirim gelirse, Google açtığım zaman vs. gibi durumlarda imlecim kasıyor. Bunun çözümü var mıdır?

RAM miktariniz kac GB?

Kasması mouse ile alakalı değil.

Sistem özellikleriniz nedir?

İşlemcinizin ve ekran kartınızın sıcaklık değerlerinin düşük kalmasına özen gösterin.
Uzun zamandır termal macun yenilemediyseniz yenileyin.
RAM miktarınızı arttırın.
Windows ayarlarından "Odaklanma Yardımı" ayarlarını açın. Bu sayede oyundayken ya da video izlerken bildirimler ekrana gelmez.

RAM miktariniz kac GB?
8gb
Kasması mouse ile alakalı değil.

Sistem özellikleriniz nedir?

İşlemcinizin ve ekran kartınızın sıcaklık değerlerinin düşük kalmasına özen gösterin.
Uzun zamandır termal macun yenilemediyseniz yenileyin.
RAM miktarınızı arttırın.
Windows ayarlarından "Odaklanma Yardımı" ayarlarını açın. Bu sayede oyundayken ya da video izlerken bildirimler ekrana gelmez.
Önceden böyle bir problem yoktu format attıktan sonra oldu.Zaten yeni sistem siparişi verdim fakat gelene kadar bu işimi görse iyi olucak.

ZOTAC GTX 1050 2gb ddr5

XEONX3430 2.6ghz

8 GB DDR 3 1333mhz

ESONİC 1156 ANAKART

1 TB HARDDİSK

Hocam denetim masasinda mause ayarlarinda mause gecikmesi gibi bir ayar olacak orada mausenin yanip yanip sönmesi ile alakali bir secenek var.
Aktif edince kasiyor gibi gözüküyor.
Biraz kurcalayin bulursunuz.

Geri
Yukarı