Mouse kablosundan aşırı rahatsız olmak

Burada kablo mıknatısın takılı olduğu tarafa dönük olduğu için o taraftan gelen bir güç olmuyor mu? Veya kablonun sağa sola çekilme hissi olmasa bile kablo yukarıdan geldiği için yukarıdan gelen bir güç hissiyatı olmuyor mu? Bir de bu ürünü nereden alırız?

YouTube'dan videosunu izledim çok dolanıyor gibi, hafif olsa bile bana sıkıntı yaratır diye düşünüyorum.
Hayır, kabloyu hareket ettirdiğim mesafeye kadar bol bıraktım. Yakın olduğu için kabloyu üstten tutsa da mesafesi yeterli olduğu için hem dolanmıyor hem de güç hissettirmiyor. Ürünü Migrosta görüp almıştım. İsmi "LBT Kablo Düzenleyici" farklı renkleri mevcut. Alıp denersiniz. Düşündüğünüz gibi güç uygulanacak bir durum oluşmuyor. Daha öncesinde de masamda kablomu üstten tutacak şekilde konumlandırdığımda bir sorun yaşamıyordum.

Hayır, kabloyu hareket ettirdiğim mesafeye kadar bol bıraktım. Yakın olduğu için kabloyu üstten tutsa da mesafesi yeterli olduğu için hem dolanmıyor hem de güç hissettirmiyor. Ürünü Migrosta görüp almıştım. İsmi "LBT Kablo Düzenleyici" farklı renkleri mevcut. Alıp denersiniz. Düşündüğünüz gibi güç uygulanacak bir durum oluşmuyor. Daha öncesinde de masamda kablomu üstten tutacak şekilde konumlandırdığımda bir sorun yaşamıyordum.
Deneyeceğim.

Hayır, kabloyu hareket ettirdiğim mesafeye kadar bol bıraktım. Yakın olduğu için kabloyu üstten tutsa da mesafesi yeterli olduğu için hem dolanmıyor hem de güç hissettirmiyor. Ürünü Migros'ta görüp almıştım. İsmi "LBT Kablo Düzenleyici" farklı renkleri mevcut. Alıp denersiniz. Düşündüğünüz gibi güç uygulanacak bir durum oluşmuyor. Daha öncesinde de masamda kablomu üstten tutacak şekilde konumlandırdığımda bir sorun yaşamıyordum.

Benim bu marka değildi ancak buna benziyor.

Ben de bu durumlardan rahatsız olduğum için, mouse padin üst tarafinda olan boş alana, mouse ve kablo arasında biraz pay birakarak, kablonun arta kalan kısmını yuvarlak ve kırılmayacak şekilde topluyorum. Böylelikle sanki kablo hiç yokmuş hissettiriyor

Şuan kullandığımı buldum. Mıknatıs gerçekten çok güçlü. Metal bir yüzeyden kolay kolay çıkacak şekilde de değil. Ürün: Piranha 5438B Mıknatıslı Kablo Düzenleyici.

Ben de bu durumlardan rahatsız olduğum için, mouse padin üst tarafinda olan boş alana, mouse ve kablo arasında biraz pay birakarak, kablonun arta kalan kısmını yuvarlak ve kırılmayacak şekilde topluyorum. Böylelikle sanki kablo hiç yokmuş hissettiriyor
Öyle yapmıştım bu sefer yuvarlak toplu alan oynuyor daha ağır güç uygulayarak. Resim var mı?

Öyle yapmıştım bu sefer yuvarlak toplu alan oynuyor daha ağır güç uygulayarak. Resim var mı?
Şu an evde değilim. Mouse ile kabloyu topladığınız alan arasında 1.5 karışlık aralık bırakın, yani 1.5 karış düz kablo uzunluğu olsun. Resim ile göstereyim. Aynı takıntı bende de olduğu için her mouseumu bu şekilde kullanırım. 1.5 karış mesafe bırakırsanız kablo gücü ortada topladığınız yuvarlak alanda kalıyor.
ScreenShot.jpg

Şu an evde değilim. Mouse ile kabloyu topladığınız alan arasında 1.5 karışlık aralık bırakın, yani 1.5 karış düz kablo uzunluğu olsun. Resim ile göstereyim. Aynı takıntı bende de olduğu için her faremi bu şekilde kullanırım. 1.5 karış mesafe bırakırsanız kablo gücü ortada topladığınız yuvarlak alanda kalıyor.
Eki Görüntüle 1222058

Yuvarlak kısmı klipsliyor musun?

Geri
Yukarı