Mouse Kaymama Sorunu

mehmet_yldz

Hectopat
Herkese merhabalar arkadaşlar, bende Everest SMX-R1 oyuncu mouse var, ve garip bir şekilde mouse pad üzerinde kaymıyor aşırı bir ağırlık hissi var, yağ gibi kayıp gitmiyor. Haliyle CS:GO’da aim alamıyorum, bu sorunu nası çözebilirim? Mousepadi yıkadım ama çözemedim, Rival 110 almayı düşünüyorum, onda da böyle bir sorun yaşar mıyım acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yıllardır pad olmadan kullanıyorum, mause pad beni kısıtlıyormuş gibime geliyor. soruna gelicek olursak almayı plandığın fareye yatırım yapmaktansa yeni bir pad alabilirsin.

nacizane bir fikrimi belirtmek istiyorum oyuncu klavyesi oyuncu mouse'si oyuncu padi fln hikaye elimde 15 tllik usb girişli mouse var bunun öncesinden çok eski bir kablolu mouse vardı LoL'de plat 2yim 1 sene öncede csgo'yu bıraktım kartal olarak. yani 300-500 tllik mouse yeteneğe bir etkisi olmuyor, ha tm şimdi zıplayanlar olucak yok tepkime süresi fln filan. hikaye kardeşim bunların hespi yani ben 15 tllik usb mouse ile LoL'de her sezon plat bitiriyorsam oyuncu klavyesi aldığımda master veya şampiyonamı olucam hayır ben gene platım.

Ben yıllardır pad olmadan kullanıyorum, mause pad beni kısıtlıyormuş gibime geliyor. soruna gelicek olursak almayı plandığın fareye yatırım yapmaktansa yeni bir pad alabilirsin.

nacizane bir fikrimi belirtmek istiyorum oyuncu klavyesi oyuncu mouse'si oyuncu padi fln hikaye elimde 15 tllik usb girişli mouse var bunun öncesinden çok eski bir kablolu mouse vardı LoL'de plat 2yim 1 sene öncede csgo'yu bıraktım kartal olarak. yani 300-500 tllik mouse yeteneğe bir etkisi olmuyor, ha tm şimdi zıplayanlar olucak yok tepkime süresi fln filan. hikaye kardeşim bunların hespi yani ben 15 tllik usb mouse ile LoL2de her sezon plat bitiriyorsam oyuncu klavyesi aldığımda master veya şampiyonamı olucam hayır ben gene platım.
Aslında bana göre ekipman fark ediyor.Önceden everest sgm x-7 vardı. Sonra rival 110a geçtim ve oynayış olarak çok fark ediyor. Yani hiçbir etkisi yokmuş gibi davranmayın.

Aslında bana göre ekipman fark ediyor.Önceden everest sgm x-7 vardı. Sonra rival 110a geçtim ve oynayış olarak çok fark ediyor. Yani hiçbir etkisi yokmuş gibi davranmayın.

Evet haklısın konfor bakımından ve az çok tepkimeden fln katkısı oluyor tabi bide psikolojik katkısı var ama bu yinede bu mouse'yi alırsanız daha iyi oynarsınız gibi birşey yok. tabikide 500-600TL'lik büyük bir kalite farkı gösterecektir fakat yinede herşey bizde bitiyor.

Merhaba arkadaşlar ben 2 gün önce yeni mouse aldım steelseries rival 105 hayet güzel ama mouse kaygan değil eski kullandığım mouse kaygandı baya aca bildiğiniz bi yöntem varmı kayganlaştırmak için bana yardım ederseniz sevinirim çok zorlanıyorum kaygana alıştığım için🙏🙏

Herkese merhaba, arkadaşlar, bende Everest SMX-R1 oyuncu mouse var, ve garip bir şekilde mouse pad üzerinde kaymıyor aşırı bir ağırlık hissi var, yağ gibi kayıp gitmiyor. Haliyle CS:GO'da aim alamıyorum, bu sorunu nasıl çözebilirim? Mousepadi yıkadım ama çözemedim, Rival 110 almayı düşünüyorum, onda da böyle bir sorun yaşar mıyım acaba?

Mouse padi yıkamak mouse pad e zarar verir onun yerine ıslak mendille silmeyi dene (peçete ile sakın üstünden geçme)

Yeni konular

Geri
Yukarı