Çözüldü Mouse kendi kendine orta tuşa basıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Betaboy

Kilopat
Daha fazla  
Mouse kendi kendine orta tuşa basıyor ekran kaydırma tuşuna ve sol sag tık gidiyor gorev yoneticisine girince duzeliyor. Arkadaşların önerisi üzerine fareyi değiştim fakat aynı sorun devam ediyor hala tıklamıyor. Mesela Google da sekmeyı kapata tıklıyorum X işaretinin rengi değişiyor ama hiçbir hareket olmuyor. Buna ne yapmalıyım?

Çözüm
Ne yazık ki bu konu hakkında en ufak bir bilgim yok tahminime göre sorun anakart ile ilgili fakat çözüme nasıl kavuşacağını bilmiyorum dostum. Sana kolay gelsin eğer sorunu çözersen mutlaka sorunun çözümünü yaz bizde öğrenelim ne olduğunu.

Sorun fareymiş, garantiye yolladım.
Mouse değiştirdiğinize göre problem mouse kaynaklı değil. Virüs bulaşmış olabilir diye düşünüyorum bu yüzden iyi bir antivirüs programı ile tam tarama gerçekleştirin eğer olmazsa sisteme temiz kurulum yapmayı bir düşünün.

Mouse değiştirdiğinize göre problem mouse kaynaklı değil. Virüs bulaşmış olabilir diye düşünüyorum bu yüzden iyi bir antivirüs programı ile tam tarama gerçekleştirin eğer olmazsa sisteme temiz kurulum yapmayı bir düşünün.
2-3 kez format attım ama düzelmedi ve format atarken bile mouse tıklamıyor

Ne yazık ki bu konu hakkında en ufak bir bilgim yok tahminime göre sorun anakart ile ilgili fakat çözüme nasıl kavuşacağını bilmiyorum dostum. Sana kolay gelsin eğer sorunu çözersen mutlaka sorunun çözümünü yaz bizde öğrenelim ne olduğunu.

Sorun fareymiş, garantiye yolladım.

Çözüm

Geri
Yukarı