Mouse+Klavye Önerisi 300TL

Cenobite

Kilopat
Merhabalar, toplamda 300 TL param var. Mouse ve klavye önerilerinizi bekliyorum klavyenin minik olması daha uygun olacaktır. Hızlıca tuşlara basma imkanımın olmasını istiyorum, yani bazı klavyelerde tuşu bayağı bir bastırmak gerekiyor yazması için bunun minimum olmasını istiyorum. Mouse için herhangi bir kriterim yok sizin belirttiğim toplam fiyat bandına en uygun bulduğunuz mouseu yazmanız yeterlidir. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Klavye için mekanik isterseniz şu şekilde kombin yapabiliriz:
214 lira: Rampage KB-R81 Red Switch RGB Mekanik Oyuncu Klavye Fiyatı
fare ikisinden biri tercih edilebilir:

Klavye mekanik olmasına gerek yok diyorsanız fareye önem veriyorsanız da şöyle bir şey yapabilirsiniz:
130 lira klavye: Rush RK701 Metal Mekanik Hisli Işıklı Oyun Oyuncu Klavyesi Fiyatı
150 lira fare+mousepad: logitech Logitech G300S Kablolu Oyuncu Mouse + Mousepad G300S+PAD | Trendyol

mousepadsiz: SteelSeries SteelSeries Rival 110 Optik Gaming Mouse Riv110 | Trendyol

Ya da incehesapta bloody markalı ürünlere bakın, online FPS oyunları için çok tavsiye ediliyor.

Mouse

Klavye

Peki özellikle Devastator 3'ün ve yukarıdaki diğer fare ve klavyenin çıkardığı sesler nasıl? Hafif sessiz ortamlarda da kullanacağım bu açıdan sıkıntı yaratırlar mı? Eğer yaratırlarsa bu açıdan sıkıntı etmeyecek bildiğiniz ürünler neler?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı