Mouse modelimi bilmediğim için makro programını bulamıyorum

Y17Tozan

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba,

Mouse markamı bilmiyorum ve makro programını bulamıyorum. 8 tane butonu var sol tarafta ve FPS oyununda mail, klasör falan açıyorum yanlışlıkla basarak :D faremin modelini nasıl öğrenebilirim sizce?

Farenin altına bakın. Genelde orada yazıyor.

Simsiyah :( Belki izi kalmıştır dikkatli dikkatli baktım yok maalesef... Çok ama çok sinir bozucu en son içini açacağım :D

Aygıtlar ve yazıcılar kısmında da gözükebilir. Bağlandığı zaman bende orada gözüküyor.
Maalesef gözükmüyor. Hid uyumlu fare diyor.

En son çözüm yandaki tuşları çıkardım hahaha :D Dün görselleriyle özel bir konu açmıştım ama kimse bulamamıştı. Sanıyorum programı yok çünkü tuşlar bölümünün devresinde direkt windows, belge vs yazıyordu.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2020-05-18 at 01.19.15.jpeg
    WhatsApp Image 2020-05-18 at 01.19.15.jpeg
    195,3 KB · Görüntüleme: 38
  • WhatsApp Image 2020-05-18 at 01.18.21.jpeg
    WhatsApp Image 2020-05-18 at 01.18.21.jpeg
    164,5 KB · Görüntüleme: 38
  • WhatsApp Image 2020-05-19 at 21.02.37.jpeg
    WhatsApp Image 2020-05-19 at 21.02.37.jpeg
    194,8 KB · Görüntüleme: 41
O hangi markanın logosu ya
İlk defa görüyorum valla :D

Numune mouse büyük ihtimalle ya. Prototip olarak üretilmiş, gönderilmiş mouse firmalarına modelimiz bu marka logonuz şurada diyerek o logoyu basmışlar göndermişler bence. Beğenen firmada markasını basıp yaptıracak bu adamlara sanıyorum çin menşeili :D

Numune mouse büyük ihtimalle ya. Prototip olarak üretilmiş, gönderilmiş mouse firmalarına modelimiz bu marka logonuz şurada diyerek o logoyu basmışlar göndermişler bence. Beğenen firmada markasını basıp yaptıracak bu adamlara sanıyorum çin menşeili :D
Sizin bir önceki konunuz içerisinde sorunuzu yanıtlamıştım. Bu farenin baz aldığı modeli de belirtmiştim. Görmediniz mesajı sanırım. Trust'ın yazılımını kurmayı deneyin. Pek sanmıyorum çalışacağını ama...

Son düzenleme:

Geri
Yukarı