Mouse nasıl bozulur?

Mouseden memnun değilim zaten bozulma ve takılmalar başladı elimdekilerle yetiniyorum ama her şeyin bir ömrü var harddiski bozuk bilgisayarı 5 yıl kullandım o da bitti ama annem asla kabul etmiyor o yüzden sordum ahlak dersi istemiyorum çünkü elimdekilerle yetine yetine artık bıktım heves ettim ve 2 yıl sosyal hayattan uzaklaştım der çalıştım bütün gün stres yaptım ağladım bazen ve bir ödülü hak ettiğimi düşünüyorum
Dostum kusura bakma ama elin ayağın tutuyorsa kafe tarzı gibi yerlerde çalışıp para biriktirip istediğin eşyaları satın alabilirsin. Ben de zamanında kötü bir PC ile idare ettim senelerce. 3 sene önce staj yapıp aylık 400tl para ile 10 ay boyunca o parayı biriktirip sabredip ortalama bir PC topladım. Ailemin bu bilgisayarı alacak durumu maalesef yok bende kendim toplamayı tercih ettim.

Dostum kusura bakma ama elin ayağın tutuyorsa kafe tarzı gibi yerlerde çalışıp para biriktirip istediğin eşyaları satın alabilirsin. Ben de zamanında kötü bir PC ile idare ettim senelerce. 3 sene önce staj yapıp aylık 400TL para ile 10 ay boyunca o parayı biriktirip sabredip ortalama bir PC topladım. Ailemin bu bilgisayarı alacak durumu maalesef yok bende kendim toplamayı tercih ettim.

Yaz tatilinde manavda çırak olarak işe girdim. 12-8 çalıştım, haftalık 20 lira verecekti ama hiç vermedi. Çıktım işten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka son durum ne bahsedebilir misin?

şey benim mouse um bugün yavaşlamaya ve kendi kendine ben oynatmasam bile sağa sola dönmeye başladı bi çözümü varsa söylerseniz sevinirim yoksa yeni mouse alıcam

şey benim mouse um bugün yavaşlamaya ve kendi kendine ben oynatmasam bile sağa sola dönmeye başladı bi çözümü varsa söylerseniz sevinirim yoksa yeni mouse alıcam
Yeni konu açın hocam. Bir konu altında herhangi bir soru sormamalısınız. Foruma hoşgeldiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı