Çözüldü Mouse oyunlarda hızlıca çevirince kilitleniyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AlpSeckin

Decapat
Daha fazla  
Merhaba yakın bir zamanda Rampage "SMX-R13" mouse yerine "Corsair sabre Pro champion series" aldım.
Ancak Corsair mouse oyunlarda hızlıca çevirince takılıyor yani arkamda biri çıktığı zaman 180 derece dönmek istediğim zaman hızlıca çevirince 30 derece dönüp duruyor.
Yavaşça çevirim arkama dönmem gerekiyor bu da çok uzun sürüyor. Masaüstünde bir problem yok hızlıca hareket ettirebiliyorum ancak oyunların hepsinde bu sorunu yaşıyorum.
Nasıl düzeltebilirim?
Ayarlarım şu şekilde.
(Eski mouse hiçbir sorun olmadan çalışıyordu)
(Ayarları kurcaladığım halde her şeyi kapatıp açtığım halde düzelmedi)

Dosya Ekleri

• resim_2022-07-15_202818302.png
    resim_2022-07-15_202818302.png
    98,7 KB · Görüntüleme: 388
  • resim_2022-07-15_202831360.png
    resim_2022-07-15_202831360.png
    26,3 KB · Görüntüleme: 330
Çözüm
Polling rate 1000hz yapın Enchance point ile başlayanı kapatın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Farenin ayarlarını dahili belleğe kayıt edin. O farede takılma olmaması lazım, farenin sensörü vs gayet güzel. Bunları bir deneyin olmadı garantiye yollayın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Farenin ayarlarını dahili belleğe kayıt edin. O farede takılma olmaması lazım, farenin sensörü vs gayet güzel. Bunları bir deneyin olmadı garantiye yollayın.

Çözüm
dahili belleğe ekleyin derken ? o nasıl oluyor ?

dahili belleğe ekleyin derken ? o nasıl oluyor ?
Mousedan mousea değişiyor, corsair sabre pro how to save on board memory yazın çıkar bir şeyler. Farede yapılan ayarları farenin kendi hafızasına kaydediyorsunuz, başka bir pc ye taksanız dahi farede yaptığınız şeyler korunuyor.

Kardeşim çok teşekkür ederim.
O kadar yazdım sorunu hiç bulamadım her şeyi denedim attığın video düzeltti sorunumu çok çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı