Mouse pad almak mantıklı mı?

pixeliko

Hectopat
Makaleler
16
Yer
Türkiye
Bir mouse Pad'e 100-150 lira vermek mantıklı mı? Sadece soruyorum, 30 liralıktan ne farkı var? İkisini de kullanmış kişiler aradaki farkı söyleyebilir mi? Çok saçma geliyor bana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı çok ucuz mause padler baskılı oluyor. Örneğin harf veya resim baskısı gibi, bu baskının hem maddesi farklı hemde çıkıntılı duruyor. Yani yapıştırıyorlar pad'in üzerine. Bunları tercih etme oyuncular için olanları tercih edebilirsin. Aynı şekilde ucuz ve daha büyük oluyorlar üzeri kumaş gibi birşey bende 20 tl falan vermiştim yıllardır kullanıyorum.

2. defadır Steelseries QCK+ mouse pad kullanıyorum. Önceki 5 yıl dayandı. Masamda alan yoktu klavyeye denk gelen yerler parçalandı. Şu anki de 5. yıla doğru gidiyor. İkinciyi almadan önce başka padler de kullandım. Memnun kalmadım geri QCK+'ya döndüm. Orjinalini alırsanız uzun yıllar ilk günkü performansını koruyor. Kalitesiz ürünlerde çok kullanılan yerlerde aşınma oluyor, bilek/kol dayadığın yerde de çökme oluyor. Bu da oyunda fareyi hareket ettirirken stabiliteyi bozuyor. Ayrıca kalın mouse pad frenliyor beni. Daha fazla yoruyor gibi geliyor. Gençken aradaki farkı anlamak zor ama yaş ilerledikçe konfor arıyor insan. Reflekslerimiz ölü değil bu arada:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

100 150 diyosnuz da hybrid mousepad kulllanınçok fark eder şuan amazon amerikadan bakıyorum 1000 liraya kadar gerçek bi profosyonel aradaki farkı hissedebilir

Yeni konular

Geri
Yukarı