Mouse pad nasıl temizlenir?

AuEnx

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, uzun süredür yaklaşık 1 sene olacak kullanmış olduğum Monster Pusat Gaming mouse pad (X large) fiber kumaş mousepadim var ve uzun süredir kullanım sonucu üstünde lekeler oluşmaya ve kullandığım faremin biraz daha ağır kaydığını fark ettim lekelerden dolayı. Bu yüzden mousepadimi temizlemek istiyorum fakat sizce nasıl bir yol izlemeliyim zarar vermeden temizlemek için? Normalde ıslak mendille üstünü temizleyip ardından fön makinesi ile kuruturdum fakat ıslak mendil kirleri çok çıkarmıyor bu yüzden bu yöntemi uygulamak istemiyorum.

Bir çok yol denemiş biri olarak en iyi çamaşır makinesi temizliyor at makineye tertemiz çıkıyor kurutma olarak bir şey kullanmanı tavsiye etmem kendi kendine kuruması en iyisi biraz uzun sürebilir ama zarar gelmez en azından.

Banyo da üstüne şampuan döküp elinizle ovalayın.Benim kahve lekerim geçti.
1 saat önce normal su ile ovalayıp yıkamıştım ardından mandallarla güneşin altına astım dik şekilde şu an baktım üstünde hala az çok lekeler var gitmemiş. Fairy ya da clear man şampuan ile üstünden 1 kez daha geçmeyi düşünüyorum, siz böyle yapınca kullanıma herhangi bir şekilde zarar verdi mi kayganlığını yitirdi mi?
Bir çok yol denemiş biri olarak en iyi çamaşır makinesi temizliyor at makineye tertemiz çıkıyor.
Onu düşünüyordum fakat zarar verir diye pek yaklaşmadım fakat hala atmayı da düşünüyorum bilemedim.

1 saat önce normal su ile ovalayıp yıkamıştım ardından mandallarla güneşin altına astım dik şekilde şu an baktım üstünde hala az çok lekeler var gitmemiş. Fairy ya da clear man şampuan ile üstünden 1 kez daha geçmeyi düşünüyorum, siz böyle yapınca kullanıma herhangi bir şekilde zarar verdi mi kayganlığını yitirdi mi?

Onu düşünüyordum fakat zarar verir diye pek yaklaşmadım fakat hala atmayı da düşünüyorum bilemedim.

Daha önce el ile yıkıyordum şampuanla eli çok terleyen biriyim lekeler çok uğraşmama rağmen çıkmıyordu bir de çamaşır makinesinde deneyim dedim leke bırakmamış hiç zararda vermemiş ama kuruturken ben asıp kendi kendine kurumasını beklerim hep biraz uzun sürüyor ama en iyisi beklemek fön zarar verebilir.

Daha önce el ile yıkıyordum şampuanla eli çok terleyen biriyim lekeler çok uğraşmama rağmen çıkmıyordu bir de çamaşır makinesinde deneyim dedim leke bırakmamış hiç zararda vermemiş ama kuruturken ben asıp kendi kendine kurumasını beklerim hep biraz uzun sürüyor ama en iyisi beklemek fön zarar verebilir.
Daha önceleri fön ile yapmıştım fakat 3 kere ya yapmışımdır ya yapmışımdır zarar verdi mi ki?

Geri
Yukarı