Mouse pad nemleniyor

Pudra ve türevi tozları dökmeni hiç tavsiye etmiyorum. Fare sensörünün okumasına engel çıkarabilirler. Nemlenme konusunda da farklı kumaştan yapılmış mousepad almak veya yanında kağıt havlu vesaire bulundurmak dışında pek bir seçenek yok.

Önerebileceğiniz bir mousepad var mıdır peki @RFKaya
Maalesef, 1 hafta önce markasız mousepad aldım ancak kumaşının berbatlığı yüzünden sensör takılma yapıyor. İsim yapmış markaların mousepad'leri de pahalı oluyor. Tercih sizin. Ayrıca mousepad'inizin linkini veya fotoğrafını atabilir misiniz? Merak ettim, nemlenmesine sebep olacak bir kumaş gibi miymiş.

Maalesef, 1 hafta önce markasız mousepad aldım ancak kumaşının berbatlığı yüzünden sensör takılma yapıyor. İsim yapmış markaların mousepad'leri de pahalı oluyor. Tercih sizin. Ayrıca mousepad'inizin linkini veya fotoğrafını atabilir misiniz? Merak ettim, nemlenmesine sebep olacak bir kumaş gibi miymiş.

Şu mousepad boyutlar aynı olmayabilir.

200TL Sınır

Hocam 200TL Sınır var

Bütçeyi biraz aşıyor yine de bir bakın.

Bütçeye uygun:

Fakat bu ürünün uzun kullanımda dikişleri sökülebiliyor diye biliyorum. En azından gördüğüm şikayetler bu yönde. Biraz bütçeyi aşarak HyperX'e bakabilirsiniz. Ek olarak bir konu da açın. Daha bilgili arkadaşlar yardımcı olur.

Geri
Yukarı