Mouse pad önemli midir?

CS:GO oyuncusuyum, hardcore bir şekilde oynuyorum. Oyun için bütçem el verdiğince en iyi ekipmanları toplamaya çalıştım ancak fark ettim ki mouse padim kalitesiz sayılabilir mi bilmiyorum. Şu anda bir Piranha mouse pad kullanıyorum, dikişleri ve diğer özellikleri oldukça iyi durumda ancak daha kaliteli bir mouse padin avantajları olabilir mi? DPI ayarları ile zaten hassasiyeti kontrol edebiliyoruz, bu nedenle fark ne kadar büyük olabilir?

Yenisine gerek yok bence.

Son düzenleme:
Kesinlikle aşırı fark ediyor. Silmesi de çok basit ıslak mendille silsen ıslak kalsa bile mouse aynı derece kayıyor. Paylaşılanlar arasında bu fiyata en kaliteli mouse pad linkte bıraktığım. 12-15 günde geliyor. Paylaştığım linktekiler 45x40 boyutunda. Daha küçük bir şey istersen 36x30 boyutunda onun da linkini bırakıyorum.

Siyah:
Amazon.com.tr

Desenli:

Desenli 36x30:

Yanlış anladınız hocam benim koyduğum linkteki ürün bende var demek istediğim daha kaliteli bir mouse pad almam bana ne kadar fark yapar onu sordum.
Buna yorum yapmak için Piranha mouse padin dokusunu bilmek gerek bir fikrim yok maalesef fakat çok fark ettiğini söyliyim mousepadlar arasındaki farkın.

Kesinlikle aşırı fark ediyor. Silmesi de çok basit ıslak mendille silsen ıslak kalsa bile mouse aynı derece kayıyor. Paylaşılanlar arasında bu fiyata en kaliteli mouse pad linkte bıraktığım. 12-15 günde geliyor.

Amazon.com.tr

Hocam eğer ki değiştirecek olursam büyük boy almam lazım mousla padin ucunda oynuyorum ufak mouse padlerde oda rahatsız ediyor bileğimi.

Hocam eğer ki değiştirecek olursam büyük boy almam lazım mousla padin ucunda oynuyorum ufak mouse padlerde oda rahatsız ediyor bileğimi.

45x40 fazlasıyla işini görür çok büyük. Cetvel veya metre ile bir dene masanda. Ek olarak kaliteli bir mouse pade geçince cidden oyun zevkim değişti CS oynarken. Pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniz.

45x40 fazlasıyla işini görür çok büyük. Cetvel veya metre ile bir dene masanda. Ek olarak kaliteli bir mouse pade geçince cidden oyun zevkim değişti CS oynarken. Pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniz.

Hocam zamanında kullandım zaten fareyi padin dibinde oynuyorum ufak olunca olmuyor yani.

Buna yorum yapmak için Piranha mouse padin dokusunu bilmek gerek bir fikrim yok maalesef fakat çok fark ettiğini söyleyeyim mousepadlar arasındaki farkın.

Açıkçası Piranha olmasına rağmen bayağı kaliteli dikişileri vs lekesi yok 2 yıldır fakat kayganlığı nasıldır bilemiycem.

Hocam zamanında kullandım zaten fareyi padin dibinde oynuyorum ufak olunca olmuyor yani.

Açıkçası Piranha olmasına rağmen bayağı kaliteli dikişileri vs lekesi yok 2 yıldır fakat kayganlığı nasıldır bilemiycem.
Ben bunu kullaniyorum 1 yada 2 ay oldu sanirim rgbli klavye mouse 2sinide aliyor genis rahat cevirebilirsin fareyi kumasti diye hatirliyorum

Geri
Yukarı