Mouse pad önerisi

Bütçe
200
Bu ikisini öneririm fakat birisinin 90x40 fiyatıyla diğerinin medium fiyatı aynı ikisini de denedim pek bir fark yok. Xrades öneririm.

Kesinlikle öneririm. Bunu kullanıyorum ve memnunum.

Bunu önerebilirim.

Bu ikisini öneririm fakat birisinin 90x40 fiyatıyla diğerinin medium fiyatı aynı ikisini de denedim pek bir fark yok. Xrades öneririm
Genelde Xrades ve Steelserise yazılmış aralarında ki para farkına göre ikisinin kalitesi nasıl diğerinin para eden özelliğin sadece steelseries logosu olmasımı?

Merhabalar,

150-200 TL bütçem var kaliteli ve rahat bir ürün arıyorum önerilere açığım.
SteelSeries Qck Edge (Medium) Gaming Oyuncu Mouse Pad Fiyatları ve Özellikleri (n11.com)
Daha uygun fiyatlısına siz bakabilirsiniz. Ben ürün olarak bu linki attım.
Genelde Xrades ve Steelserise yazılmış aralarında ki para farkına göre ikisinin kalitesi nasıl diğerinin para eden özelliğin sadece steelseries logosu olmasımı?
30TL lik bir ürün ile 250TL ye kadar fiyat bandı uzayan bir ürünü sorgulamak bile yanlış bence. :) Ama en basit sebeplerinden söyleyeyim size. Ucuz mousepad da kullandım pahalı mousepad da. Ucuzların altı dikişli değil, farklı plastiksi bir yapıda oluyor ve kısa sürede altı soyulabiliyor. Sadece üst baskısı kalıyor. Hatta şuan kullandığım kısa sürede soyuldu resmini ekledim. Ayriyetten ucuz mousepadlerin üst kısmı yeterince kaygan olmuyor. Mouse u mousepad üzerinde itince yağ gibi akması lazım. Ucuzlarda öyle olmuyor. SteelSeries hem kayganlık hemde dikişli dayanıklı yapısıyla tercih edilmeli. Ayda bir yırtık mousepad değişeceği bir kere alın uzun ömürlü kullanın.

Dosya Ekleri

• 20210122_123330.jpg
    20210122_123330.jpg
    69,2 KB · Görüntüleme: 2.109
Son düzenleme:
Hocam tam olarak öyle diyemeyiz steelseriesden iyi olduğu noktalar var mesela kalınlığı mouse hızlı çevirdiğinizdeki tutarlılığı falan. Fakat aralarındaki farkına göre kaliteye baktığımızda xrades daha iyi f/p bir ürün.

Geri
Yukarı