Mouse Pad Önerisi

emir furkann

Femtopat
Arkadaşlar evet yazdıklarım doğru çok iyi bir FPS oyuncusuydum fakat birden kötü oynamaya başladım. Artık dayanamayıp oyunu bıraktım.( CS:GO, Valorant)Bugün CS:GO'yu tekrar indirdim ayarları yaptım sonra fareyi mouse padde gezdirirken köşelere getirdim ve fareyi daha iyi kavradığımı gördüm. Meğerse ben oynamaktan mouse padi aşındırmışım zaten 8 TL'ye almıştım. Neyse eski mouse padi çıkardım baktım güzel oynuyorum fare kaymıyor. O yüzden bana kaliteli aşınmayan mouse pad önerirseniz sevinirim.

Bütçen varsa SteelSeries kumaş olanlar çok iyi. 8 yıldır ikinci SteelSeries QCK mouse pad'im. En kötü 3-4 yıl gider. Fare tabanı da çok önemli, daha kaygan oluyor diye metal ayak kullanan fareler mouse pad katili. Fare tabanı mouse pad'i aşındırmaya meyilli ise pahalı mouse pad'e kaçma.

Bütçen varsa SteelSeries kumaş olanlar çok iyi. 8 yıldır ikinci SteelSeries QCK mouse pad'im. En kötü 3-4 yıl gider. Fare tabanı da çok önemli, daha kaygan oluyor diye metal ayak kullanan fareler mouse pad katili. Fare tabanı mouse pad'i aşındırmaya meyilli ise pahalı mouse pad'e kaçma.

Ee tamam önersene işte ben ne bileyim mouse Pad'i? Benim ki internetten aldığım SteelSeries 8 TL'lik güzel mouse Pad'di. 3-4 ay dayandı. Gözle görülür bir şey yok ama aşındığı için fare fazla hızlı kayıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı