Mouse pad önerisi

Arkadaşlar merhaba, ben 5 senelik sgm X7 mousepadının yerine yeni bir tane almaya karar verdim. Ne tavsiye edersiniz? Max 100 TL verebilirim. Mouse pad da olmasını istediğim şeyler mousenin rahat kayması, XL büyük boy olması ve görüntüsünün hoş olması. (çok güzel bir mouse pad vardır 30-40 daha koyabilirim.) Ayrıca forumdan bir arkadaş SteelSeries QCK medium satıyor alınır mı? 0 mouse pad.

Ben vallahi en ucuzunu aldım mutluyum GAMİNGPADCİ RAZER 70X30 CM SPEED KAYMAZ TABAN DİKİŞLİ OYUNCU GAMİNG MOUSE PAD

Hocam medium modeli için en ucuz bunu bulabildim.

Bir de bu modelin mini olanı mevcut. Ben mini olanını da kullanıyorum ve benim işimi görüyor. Mini modelini de inceleyebilirsiniz.

Çok teşekkürler hocam, Monster veya QCK düşünüyorum.

Almışken iyisinden alayım diyorum hocam bütçenin el verdiği kadarıyla.
Hocam medium modeli için en ucuz bunu bulabildim.

Bir de bu modelin mini olanı mevcut. Ben mini olanını da kullanıyorum ve benim işimi görüyor. Mini modelini de inceleyebilirsiniz.

Hocam mininin boyutu çok mu küçük? 70 TL iyi fiyat çünkü alırsam ya mini ya da Monster alacağım ama mini olması kafamı karıştırdı biraz mousenin hareket edecek yeterli alanı var değil mi sıkıntı yaratmıyor yani. @07alone07

Son düzenleme:
Hocam mininin boyutu çok mu küçük? 70 TL iyi fiyat çünkü alırsam ya mini ya da Monster alacağım ama mini olması kafamı karıştırdı biraz mousenin hareket edecek yeterli alanı var değil mi sıkıntı yaratmıyor yani. @07alone07
Ürünün teknik özelliklerinde 21 x 0.2 x 25 cm; 90.72 gram olduğu yazıyor. Yani 21x25 cm işte. Benim işimi görüyor. Düşük hassasiyet ile oynamama rağmen özellikle CS:GO oyununda hareket edecek yeterli alanı bana sunuyor. Bu benim görüşüm olup belki size yeterli gelecek veya gelmeyecektir. Bunun kararını artık siz vereceksiniz.

Yeni konu açmanız daha iyi olacaktır, başka biriside belki almak isteyebilir ve önüne sizin açtığınız konu çıkar.

Hocam onay bekliyor sizi etiketledim zaten :)

Yeni konu açmanız daha iyi olacaktır, başka biriside belki almak isteyebilir ve önüne sizin açtığınız konu çıkar.

Neden onaylanmadı anlayamadım, blog bölümünden rehberler kısmına yazdım, fotoğrafları da ekledim ama sayfayi yenilediğimde uyarı verdi ve görünmüyor. Tuhaf 😐 @Tim hocam uyarı vs gelmedi ama yanlış bir şey mi yaptım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı