Mouse pad önerisi

4lda

Decapat
Herhangi bir bütçe vermiyorum ama gelip de önüme aşırı pahalı bir şey koymayın. "dostum bu ürün fiyatını sonuna kadar hak ediyor. Almazsan hata edersin." dediğiniz ürünleri atarsanız sevinirim.

Öncelikle bütçeni belirt 1000TL'ye de mouse pad var 20 TL'ye de.
Ayrıca istediğin mousepadin özelliklerinden bahseder misin?
Kaça kaç boyut istiyorsun?
Speed mi Control mu istiyorsun?

Dediğim gibi belirli bir bütçe yok ama en fazla 300 TL olursa güzel olur. Koku yapmayan, Control, 90x40 cm olursa güzel olur. Bu konuda bilgi sahibi değilim. Bilgilendirirsende güzel olur.

Dediğim gibi belirli bir bütçe yok ama en fazla 300 TL olursa güzel olur. Koku yapmayan, Control, 90x40 cm olursa güzel olur. Bu konuda bilgi sahibi değilim. Bilgilendirirsende güzel olur.

Öncelikle sana Control mu? Speed mi? Gerekiyor onu bulalım.
Fareyi yüksek mi düşük DPI mı kullanıyorsun?
Fareye hakim misin?
Faren kaç gram? (bilmiyorsan ismini de söyleyebilirsin.)
Ve ne tarz oyunlar oynuyorsun.

Öncelikle sana Control mu? Speed mi? Gerekiyor onu bulalım.
Fareyi yüksek mi düşük DPI mı kullanıyorsun?
Fareye hakim misin?
Faren kaç gram? (bilmiyorsan ismini de söyleyebilirsin.)
Ve ne tarz oyunlar oynuyorsun.

800 DPI'da kullanıyorum. Fareye gayet hakimim, zamanında çok oyun oynadığım için Slow kullanmasını seviyorum. Mouse'um 200 gram. Oyun oynamasını da bıraktım artık. After Effects ve yazılım ile ilgileniyorum şu sıralar. Ondan dolayı bir oyuna bağlı kalmamıza gerek yok. Slow sevdiğim için Control istiyorum.

800 DPI'da kullanıyorum. Fareye gayet hakimim, zamanında çok oyun oynadığım için Slow kullanmasını seviyorum. Mouse'um 200 gram. Oyun oynamasını da bıraktım artık. After Effects ve yazılım ile ilgileniyorum şu sıralar. Ondan dolayı bir oyuna bağlı kalmamıza gerek yok. Slow sevdiğim için Control istiyorum.

Hybrid padler sevebileceğiniz tarzda padler Speed ve Control arası.
Alabilirsiniz, zaten fareyi kaydırmak için fazla bir alana ihtiyacınız olmayacak.
@Slyferin neden "beğenmeme emojisi" atıyorsunuz açıklar mısınız?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı