Mouse pad önerisi

KarmasUygar

Attopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, şu an halihazırda Logitech QCK heavy kullanıyorum. Para sınırım yok. Logitech gpx 2 tiger ice skatezle kullanıyorum. Valorant sens 800 DPI 0,35.Control veya hybrid bir mouse pad arıyorum. Artisan FX Zero soft düşünüyorum. Fakat direğim masada bir sekilde mouse ileride oynuyorum ve kolumun masaya temas etmesini istemiyorum ölçüleri yeter mi emin değilim. Kullandığım QCK heavy çapraz şekilde kullanıyorum xxl.

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon.com.tr Bunu öneririm, ben de yeni araştırdım baya bunu buldum 28 mayısta aldım en sonunda. Türk markası KlasseGear. Birçok esporcu da kullanıyor. Hybrid bir mousepad (%50 speed %50 control). Amazon Prime üyelerine 50tl indirime girmiş bugün. Benim bahtsızlık...

Bunun iyi olduğunu duydum sanırım yapısı da QCK'ya benziyor. Fakat ben dediğim gibi dirseğim basada bir sekilde oynuyorum ölçüler yeter mi? Ve artisdan daha iyi diyorlar.

Amazon.com.tr bunu öneririm, ben de yeni araştırdım bayağı bunu buldum 28 Mayıs'ta aldım en sonunda. Türk markası klassegear. Birçok esporcu da kullanıyor. Hybrid bir mouse pad (%50 Speed %50 Control). Amazon Prime üyelerine 50TL indirime girmiş bugün. Benim bahtsızlık...

Aynısını kullanıyorum gayet memnunum. QCK serisinin malzeme kalitesi belli bir süre sonra pürüzleniyormuş diye duydum.(kullanmadım).
Ölçüleri örneklendirecek olursak, klavye, mouse içine sığıyor diyebilirim.

Aynısını kullanıyorum gayet memnunum. QCK serisinin malzeme kalitesi belli bir süre sonra pürüzleniyormuş diye duydum.(kullanmadım).
Ölçüleri örneklendirecek olursak, klavye, mouse içine sığıyor diyebilirim.

Ben klassenin bu modelini hybrid ama Speed'e daha yakın diye duydum doğru mu hocam?

Bu sekilde kullaniyorum

Dosya Ekleri

• IMG_6671.png
    IMG_6671.png
    242,3 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:
Ben klassenin bu modelini hybrid ama Speed'e daha yakın diye duydum doğru mu hocam?

Bu sekilde kullanıyorum.

Bana da Speed gibi geldi başta ama Control'ü de bayağı bayağı vardı yani, istediğim noktada aşırı rahat durdurabiliyorum ve aldıktan sonra vuruşlarım daha kontrollü gitmeye başladı. Speed'i de var Control'ü de işte dendiği gibi %50 %50. (Yeni aldım diye övmüyorum bu arada objektif bir şekilde ne gördüysem onu söylüyorum.)

Bana da Speed gibi geldi başta ama Control'ü de bayağı bayağı vardı yani, istediğim noktada aşırı rahat durdurabiliyorum ve aldıktan sonra vuruşlarım daha kontrollü gitmeye başladı. Speed'i de var Control'ü de işte dendiği gibi %50 %50. (Yeni aldım diye övmüyorum bu arada objektif bir şekilde ne gördüysem onu söylüyorum.)
Wraith sprit of aim e ne diyosun veya artisana kanka

Keske aristan deneyimleyen bir arkadaş çıksa da onun da fikrini alsak. Cok titizim ondan bu kadar kasıyorum.

Artisan mouse padin zirvesi, alabiliyorsan alıp geç. O bütçelere çıkmayayım diyorsan, Spirit of aim alabilirsin. Control istemesen Lamzu da önerebilirdim ama kontrol istiyorsan Spirit veya Zero iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı