Mouse pad sert silinince hasar görür mü?

Merhaba. Dün akşam oyuna girmiştim, birkaç tur attım, mouse pad iyi kaymadiğı için nemli bezle sildim. Sonra oyunda takım arkadaşım beni bayılttı, ben de bir anlık sinirle nemli bezi aldım, mouse padi bastıra bastıra sile sile sinirimi çıkardım. Mouse padde sıkıntı yoktu, yine kayıyordu fakat içimde kaldı ve buraya sorayim dedim. Mouse padin kuma kumaşina bir şey olmuş mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Dün akşam oyuna girmiştim, birkaç tur attım, mouse pad iyi kaymadiğı için nemli bezle sildim. Sonra oyunda takım arkadaşım beni bayılttı, ben de bir anlık sinirle nemli bezi aldım, mouse padi bastıra bastıra sile sile sinirimi çıkardım. Mouse padde sıkıntı yoktu, yine kayıyordu fakat içimde kaldı ve buraya sorayim dedim. Mouse padin kuma kumaşina bir şey olmuş mudur?
Islak mendil ve düz peçete kullan diğerleri işine yaramaz. Oyun esnasında elini havluyla sil düzenli olarak. Bu hem elindeki teri geçirir, elinin ve bileğinin mousepad üzerinde çok daha rahat kaymasını sağlar. Onun dışında her ay bir kez ıslak mendille temizlik her 3 ayda bir yıkayarak temizlik yaparsan sorun olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı