Mouse pad tavsiyesi

Bütçe
700

yusufqwx

Femtopat
Daha fazla  
Mouse pad almayı düşünüyorum ve biraz araştırma yaptım. SteelSeries QCK Edge alacaktım ama bazı kişiler daha iyi padlerin olduğunu söylüyor ve ben de buraya yazmaya karar verdim. SteelSeries Edge, Razer Gigantus v2, Logitech G240 cloth, Fury s Speed Edition ve Klassegear Longteng huoyun mousepadlarinden birini almaya karar verdim. Yardımcı olursanız sevinirim. Gerçekten kararsız kaldım, uzun süre kullanacağım eğer alırsam. Sizce en iyisi hangisi.
Bir de.
Corsair CH-9421591-WW MM150 Ultra ince var ama site güvenilir mi bilmiyorum:Corsair CH-9421591-WW MM150 Ultra İnce Oyuncu Mouse Pad - Medium

Mouse pad almayı düşünüyorum ve biraz araştırma yaptım. SteelSeries QCK Edge alacaktım ama bazı kişiler daha iyi padlerin olduğunu söylüyor ve ben de buraya yazmaya karar verdim. SteelSeries Edge, Razer Gigantus v2, Logitech G240 cloth, Fury s Speed Edition ve klassegear longteng huoyun mousepadlarinden birini almaya karar verdim. Yardımcı olursanız sevinirim. Gerçekten kararsız kaldım, uzun süre kullanacağım eğer alırsam. Sizce en iyisi hangisi.
Bir de.
Corsair CH-9421591-WW MM150 Ultra ince var ama site güvenilir mi bilmiyorum:Corsair CH-9421591-WW MM150 Ultra İnce Oyuncu Mouse Pad - Medium

Site güvenilir.

Geri
Yukarı