Mouse pad tavsiyesi

beGi

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar;

Öncelikle konu doğru yerde mi bilemiyorum. Foruma baktım başka alakalı bölüm bulamadığım için buraya açtım.

Mouse pad alacağım ama bu konuda hiç bilgim yok. Öncelikle bir sorum olacak. Sert ve yumuşak yüzey çeşitleri var bunların farkları, artıları, eksileri nelerdir ?

Tabi ki tavsiyelerinize açığım.

İyi bir faren varsa mouse pad' in o kadar önemi yok bence. Senin mousen kaliteli ise yani 100 küsür ortamda çalışıyorsa bence mouse pad işin süsü. Ortamdan kastım benim mousem camda, tahtada... vs. yerlerde çalışabiliyor. Benim mouse pad'im 5 tl lik oda işin süsü dedim ya. Yani onun yerine güzel mousen varsa al ucuzundan bir şey. Bazı Gamerlar için özel üretim diyorlar ASUS mesala var öyle bir pad' i ama ne faydası var onu bilemem. Bunlar tamamen şahsi düşüncemdir.

Şuanda da mouse pad im var fakat firmaların verdiği eşantiyonlardan. Logitech G9X var. Alma amacım oyunda fareyi hareket ettirirken padden dolayı takılıyor olması. Zaten en fazla 30-50 TL arası bir şey alacağım. Buradan yüksek fiyatlı ürünlerin isimleri gelirse de ikinci el alırım.

arkadaşların yorumlarına katılmıyorum. sonuçta siz oyunu oynarken hassasiyete önem vermelisiniz ki iyi nişan alabilesiniz. mouse un her ne kadar iyiyse mouse pad in de iyi olmalı.
aldığımız mouseların genelde hassasiyetine bakarak aldığımız için medium boy steelseries mousepad alabilirsiniz diye düşünüyorum.
ben şahsen g500s mouse, steelseries mousepad kullanıyorum. kesinlikle şiddettle tavsiye ediyorum.
oyunlarda çok rahat oluyor. güzel ve yumuşak bir mousepad almanı öneririm.
35tl ye almıştım ama 4 sene oluyor :)

O kulaktan dolma bilgiler paşa, birinde mouse pad gören; aaa! Baba banada al diyor. Logitech M705 kullanıyorum 120 tl kendisi 5 TL' likte pad kullanıyorum buna bana engel değil. Adamlar üzerin BTF,CRYSİS baskısı yapıp çocukları kandırıyorlar işte. 50-100 TL bir pad' e verilmez. O fiyata gel sana bir fan alayım ram alayım daha iyi.

O kulaktan dolma bilgiler paşa, birinde mouse pad gören; aaa! Baba banada al diyor. Logitech M705 kullanıyorum 120 tl kendisi 5 TL' likte pad kullanıyorum buna bana engel değil. Adamlar üzerin BTF,CRYSİS baskısı yapıp çocukları kandırıyorlar işte. 50-100 TL bir pad' e verilmez. O fiyata gel sana bir fan alayım ram alayım daha iyi.
bizim konuştuğumuz 35-40 tl lik bir mousepad 100 tl ye cıkmana gerek yok. bende onların gereksiz oldugunu düşünüyorum ancak sen ne dersen de bir mousepad in hassasiyeti o dediğin 5 tl lik mousepadda olmadıgı için bilmiyorsun. bilmediğin konu hakkında yorum yapma. 1 kere oynasan o steelseries mousepadda, atarsın 5 tl lik ürünü. biz burada ofis için değil oyun için kullanılan mouse ve mousepaddan bahsediyoruz.
tekrar söylüyorum. hassasiyet için iyi bir mousepad şart!

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı