Mouse pad yıkanır mı?

Mousepad'in kalitesine bağlı. Ben düzenli olarak nemli bezle üzerini sildim sürekli ve ne kirlenme oldu ne de renk solması. Makineye atılan 10 liralık tişörtlerde bile solma olmuyor. Herhangi bir solma olacağını sanmıyorum zaten olursa o mousepad'i çöpe at

Sabunu sürün mousepadin üstüne sonra alın diş fırçasını o sabunu yayın köpürtün en sonunda hafif sıcak su ile yıkayıp kurutun bu kadar.

Yıkamak veya ıslak bezle silmek dikişli değilse mousepadin üstünün kenarlardan açılmasına neden olabilir. Ben zaten üstünde kirli bi iş yapmadığım için 3 senedir hiç yıkamadım. Tozları almak için ise silkeliyorum, bir de bantla üstünden geçiyorum. Bant tozları alıyor, yeni gibi oluyor.

Mouse padı alalı hiç yıkamadım. 2yıl oldu :D
Sadece elimle yıkadım ama geçmedi. Makineye atsam rengi atar mı veya kullanımda sıkıntı olur mu? Farenin düzdün kaymaması gibi?
Makineye atmayın, önce ılık suyla mousepadi biraz durulayın sonra üstüne bulaşık sabunu döküp ovalayın. Daha sonra bulaşık süngerinin üstüne sabun döküp ılık suda köpürtüp mousepadi temizleyin. 3-5 dakika boyunca temizleyin (Alt ve üstü temizleyin)
Temizledikten sonra sabunlar iyice gidene kadar durulayın. Havluyla mousepadi sarıp 24 saat bekleyin.

Geri
Yukarı