Mouse sadece oyunlarda takılıyor

revival444

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bir mouse aldım hiçbir sıkıntısı yok, Drive'ler vb her şey güncel, normal bilgisayar kullanırken Chrome'de vb hiçbir sorun yok kaymak gibi akıyor, oyunların lobilerinde vb aynı şekilde sorunsuz fakat oyuna girildiği an oyun fark etmeksizin takılıyor dönmüyor, bu sorunu yaşayan ve çözen var mı acaba, yardım edebilirseniz çok sevinirim.

Hayırlı olsun oyun açılırken belki sistem yorulduğu yük bindiği için fareyi görselleştiremiyordur? Sorun olacağını zannetmiyorum
sistem yeni hocam, güncel sistemlerden yani, farklı mouselerde sorun yok mesela oyun içinde fakat bunda normal pc kullanırken bir sorun yok hatta oyun lobilerinde bile sorunsuz calısıyor ama oyuna girdiğim an sağa sola dönerken takılıyor garip şekilde

sistem yeni hocam, güncel sistemlerden yani, farklı mouselerde sorun yok mesela oyun içinde fakat bunda normal pc kullanırken bir sorun yok hatta oyun lobilerinde bile sorunsuz calısıyor ama oyuna girdiğim an sağa sola dönerken takılıyor garip şekilde
O zaman bilemiyorum hocam. Bu konuda benden daha bilgili arkadaşlar var forumda onlar belki size yardımcı olabilirler. İyi günler dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı