Mouse scrollu kendi kendine aşağı veya yukarı kayıyor

Whisky78

Centipat
Daha fazla  
Kullandığım mouse SteelSeries Rival 3 kablosuz. Hiçbir şey yokken bir anda aşağı veya yukarı kaymaya başlıyor, scroll ile kaydırmayı denediğim de ise benim yaptığım aksi yönüne veya hiç kaydırmıyor, nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim...

Edit: Sayfayı aşağı veya yukarı çekiyor ben dokunmadığım halde.

Evet Opera GX kullanıyorun.

Dusundugum gibi ben de ayni tarayiciyi ayni fareyi kullanıyorum. Ayni problemi kendim yasadim. Sonda Edge'e gectim zaten o tarayicidan hiçbir şey olmayacagini anlamistim ve problem cozuldu hocam.
Tarayiciyi degisin hemen garanti ile uğraşmayin duzelmezse sizin bileceginiz is ama eminim o tarayici yuzunden oldugu.

Dusundugum gibi ben de ayni tarayiciyi ayni fareyi kullanıyorum. Ayni problemi kendim yasadim. Sonda Edge'e gectim zaten o tarayicidan hiçbir şey olmayacagini anlamistim ve problem cozuldu hocam.
Tarayiciyi degisin hemen garanti ile uğraşmayin duzelmezse sizin bileceginiz is ama eminim o tarayici yuzunden oldugu.

Hocam çok nadir de olsa kimi oyunlarda da öyle oluyor GameLoop üzerinden PUBG Mobile oynarken de oluyordu. Bir de eklemek istediğim scroolu yukarı veya aşağı oynattığımda istediğim gibi kaydıramıyorum sayfayı ya biraz gidiyor ya hiç gitmiyor ya da tam tersi yönde hareket ediyor. İçini açıp temizlemeyi düşündüm ama bilmediğim için bozmak istemedim bir bilene göstermek lazım.

Hocam çok nadir de olsa kimi oyunlarda da öyle oluyor GameLoop üzerinden PUBG Mobile oynarken de oluyordu. Bir de eklemek istediğim scroolu yukarı veya aşağı oynattığımda istediğim gibi kaydıramıyorum sayfayı ya biraz gidiyor ya hiç gitmiyor ya da tam tersi yönde hareket ediyor. İçini açıp temizlemeyi düşündüm ama bilmediğim için bozmak istemedim bir bilene göstermek lazım.
Hocam ne kadar oldu alali?
Benim assagi yukari bir yil olmak uzere tarayici yuzunden yasamistim hata gibi sikinti yok suan. Acaba ciddi mi diye dusunmeye basladim sizinkini. Dedigim gibi kac yil oldu?

Hocam ne kadar oldu alali?
Benim assagi yukari bir yil olmak uzere tarayici yuzunden yasamistim hata gibi sıkıntı yok şu an. Acaba ciddi mi diye dusunmeye başladım sizinkini. Dedigim gibi kac yil oldu?

Yaklaşık 2 yıl oluyor kimi oyunlarda da aşağı yukarı kendi kendine kaydırıyor bazen aim bile bozuyor. Gittiği yere kadar kullanmayı sonra yenisini almayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı