Mouse sol tık basılı kalıyor

fromhell1

Megapat
Makaleler
2
Yer
İstanbul/Gaziosmanpaşa
Bu sabah oyun oynarken farkettim, 2-3 kez bastıktan sonra sol tık sürekli aktif olarak takılı kalıyor. Bir kere daha basınca düzeliyor. Başka bir mouse ile de denedim, sonuç aynı. Sorunun ne olduğunu anlamadım, ilk defa başıma geliyor.

aynı sorun bende de var lütfen yardım eder misiniz? dediğiniz gibi tıklama kilidi kapalı fakat sorunum devam ediyor fareyi sayfada aşşağıya sürüklediğimde yazıları kopyalayarak geliyor yani sol tık basılı gibi iniyor aşşağıya. bir kaç kere orta tuşa tıkladığımda düzeliyor sonra tekrar aynı sorun bazense sol tık basmıyor...
Tıklama kilidi açık kalmış olabilir.

aynı sorun bende de var lütfen yardım eder misiniz? dediğiniz gibi tıklama kilidi kapalı fakat sorunum devam ediyor fareyi sayfada aşşağıya sürüklediğimde yazıları kopyalayarak geliyor yani sol tık basılı gibi iniyor aşşağıya. bir kaç kere orta tuşa tıkladığımda düzeliyor sonra tekrar aynı sorun bazense sol tık basmıyor...
Sorununuzu konu açarak çözüme kavuşturmayı deneyebilirsiniz. Başkalarının konusundan yardım istemeyiniz.

Sağ olun ya benim de tıklama kilidi açılmış MSI GM08 almıştım yeni nasıl bir şey olmuş olabilir diyordum bu arada yapmak için ayarlar>fare>ek fare seçenekleri>oradan en altaki fare kilidi büyük itimal tiktir o tiki kaldır sonra uygula deyin tamamdır sağ olun.

Geri
Yukarı