Mouse sol tık basmıyor

Arkadaşlar BIOS Update yapıp PC'yi sıfırlayıp format atacaktım. BIOS Update'yi yaptım. Windows USB'sini taktım mouse sol tık iptal oldu. Formatsız FreeDOS haliyken bile BIOS'ta sol tık basmıyor. Neden olmuş olabilir? Mouse SteelSeries Rival 300S.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mouse'u ne kadar bir süredir kullanıyorsunuz? Tuş ömrü bitmiş olabilir. Senede 3-4 mouse tutukluk ve çift tıklama sorunundan değiştirdim. Bazı mouselerin tuş ömürleri kısa olabiliyor.

Formattan önce mouse yazılımı PC'nizde var mıydı? Ya da başka PC'de mouseniz çalışıyor mu?
Vardı da silindi.
Mouse'u ne kadar bir süredir kullanıyorsunuz? Tuş ömrü bitmiş olabilir. Senede 3-4 mouse tutukluk ve çift tıklama sorunundan değiştirdim. Bazı mouselerin tuş ömürleri kısa olabiliyor.
1 yil

Kankam mouse basmıyor diyorum kafa mı buluyon Allah'ın aşkına ya. Tövbe tövbe

Mouse fiziksel olarak tuşa mı basmıyor yoksa tuşa basılıyor PC mi algılamıyor. Hayır kafa bulma amacım yok, tuşa basılıyor PC algılamıyorsa dediğim yöntem çözüm olabilir. Yaptığın ayarı mouse hafızasında tutuyorsa programdan düzeltmedikçe sol tık'a basamazsın.

Mouse fiziksel olarak tuşa mı basmıyor yoksa tuşa basılıyor PC mi algılamıyor. Hayır kafa bulma amacım yok, tuşa basılıyor PC algılamıyorsa dediğim yöntem çözüm olabilir. Yaptığın ayarı mouse hafızasında tutuyorsa programdan düzeltmedikçe sol tık'a basamazsın.
PC algilamiyorda ayarim varkende sol tık basıyordu sadece makro tuşlara Q,R tuşu aramıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı