Mouse Sol tık sorunu

Shaigan

Centipat
Arkadaşlar hayırlı ramazanlar benim mousemin sol tıkı çalışmıyor 1 tıklamada değilde 2-4 tıklamada algılıyor lütfen yardım edin

Kalitesiz mouse'lar uzun kullanım sonucu yaşatıyor bu durumu. Everest oyuncu farede 2 yıldan sonra sıkıntı çıkardı yavaş yavaş. Eğer gerçekten iyi bir mouse ise ve garantisi var ise garantiye gönderin. Yoksa bir açın bakın dikkatlice (yenisinin alınması kesin ise tabi 😀 ) deneme yanılma ile bir şekilde bakın. Muhtemelen mekanik bir sorundur.

Kalitesiz mouse'lar uzun kullanım sonucu yaşatıyor bu durumu. Everest oyuncu farede 2 yıldan sonra sıkıntı çıkardı yavaş yavaş. Eğer gerçekten iyi bir mouse ise ve garantisi var ise garantiye gönderin. Yoksa bir açın bakın dikkatlice (yenisinin alınması kesin ise tabi 😀 ) deneme yanılma ile bir şekilde bakın. Muhtemelen mekanik bir sorundur.
Bir kere bilgisizce everest aldım 1 hafta olmadan sol tıklaması 3-4te bir algılıyor 2 yıl fazla olur. 😀

Farenin, micro switch anahtarının ömrü dolmuş olabilir. Yenisiyle değiştirilmesi gerekir.

Videoya göz atabilirsin

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı