Mouse sol tıkı bozuk

xthealan2

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ram Bellek Boyutu 32GB Ram Tipi DDR4 Bellek Hızı 3200MHZ Ram Soketi 2
Ekran Kartı Modeli GeForce GTX1650 OC 4GB 128Bit
A320M AM4 3200MHZ Ultra M.2 HDMI, DVI, VGA DDR4
İşlemci AMD RYZEN 5 3600 3.60Ghz Turbo 4.20Ghz 35M
Arkadaşlar sinir krizi yaşayacağım. Sol tık basıyorum ama basılı tutuyor ve basmıyor hiçbir yere. Sert basınca basıyor ama yine basılı tutuyor sonra.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi marka ve ne zamandır kullanıyorsun? Yenisini alma vaktin gelmiş olabilir.

Merhaba Rampage G38 claw kullanıyorum sağ tıkta sorun yok. Aniden sol tıkta sorun çıktı basılı tutup duruyor. 6 ay önce aldım

Merdiven altı üretim olan bir ürün almışsınız sonuçta. Şans işi bazılarınınki 2 hafta da falan bozuluyor. Yeni bir şey almaktan başka çarenizin olduğunu sanmıyorum. Belki açıp bakar, yaparsınız ama düşük ihtimal.

Merdiven altı üretim olan bir ürün almışsınız sonuçta. Şans işi bazılarınınki 2 hafta da falan bozuluyor. Yeni bir şey almaktan başka çarenizin olduğunu sanmıyorum. Belki açıp bakar, yaparsınız ama düşük ihtimal.

Merhaba ürünü bir YouTuber videosunun tavsiyesinden aldım hiç sıkıntısı yoktu makro programıda çalışıyorher şey çalışıyor fakat bugün oyun oynarken tıkladığımda basılı tutuyor.

Benim Everest farede öyle oluyordu istiyorsan garantiye gönder uğraştırır ama biraz.

Ne kadar sürer.

6 ay olduysa garantiye verebilirsin. Yenisini gönderirler belki bir ihtimal.

Merhaba ürünü bir YouTuber videosunun tavsiyesinden aldım hiç sıkıntısı yoktu makro programıda çalışıyorher şey çalışıyor fakat bugün oyun oynarken tıkladığımda basılı tutuyor.

Ne kadar sürer.
Kargoyla birlikte 30 gün kadar sürebilir. Arkadaşım kulaklığı gönderdiğinde o kadar sürmüştü.

Geri
Yukarı