Mouse sürekli aşağı yukarı hızlı hızlı kayıyor

Saqot

Decapat
Makaleler
3
İnternette dolanırken bir anda farenin sürekli aşağı yukarı hızlı bir şekilde kaydığını fark ettim ancak sorun düzelmiyor ne yapmalıyım?

Tekerlek ile kaydırdığınızda mı fazla kayıyor?

Hayır sorun tekerlek değil. Durduğu yerde aşağı yukarı hızlı hızlı kayıyor sonra durup bir daha aynısını yapıyor.
Virüs olmadığına emin misiniz? Kaspersky ve Malwarebytes ile tam tarama yapmayı deneyin isterseniz. Bilgisayar başkası tarafından yönetilmeye çalışılıyor olabilir.

Birisi ele geçirmiş olabilir.

Bundan şüpheleniyorum ancak crackli oyun vs. gibi dosyalar hiç indirmedim. Eğer böyle bir şey varsa reset atsam geçebilir mi?
Virüs olmadığına emin misiniz? Kaspersky ve Malwarebytes ile tam tarama yapmayı deneyin isterseniz. Bilgisayar başkası tarafından yönetilmeye çalışılıyor olabilir.
Tamamdır. Denedikten sonra buraya yazarım.

Bundan şüpheleniyorum ancak crackli oyun vs. gibi dosyalar hiç indirmedim. Eğer böyle bir şey varsa reset atsam geçebilir mi?

Tamamdır. Denedikten sonra buraya yazarım.
Eğer birisi bilgisayarınıza sızmışsa ip adresinizden sızmıştır. Reset ile düzeleceğini sanmıyorum.

Olası uzaktan kontrol durumunda statik IP yok ise modem resetlemeyi deneyebilirsiniz.

Ayarlardan uzaktan bağlantıyı engellersem düzelebilir diye düşünüyorum.

Tarattım 749.312 dosya tarandı ve hiçbir virüs bulmadı. Muhtemelen modemi resetleyeceğim ve sorun kalmaz. Desteğiniz İçin teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı