Mouse takılma sorunu

NateOnline

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar, şu an kullanmakta olduğum Inca marka bir mouse kız arkadaşım getirdi. Fakat benim şöyle bir sıkıntım var mouse takılıyor. Şöyle anlatayım size oyun oynarken dürbünü açıyorum ve adamı ayarlamaya çalışırken mouse kareleri atlayarak gidiyor atlaya atlaya gidiyor resmen ve adamı vurmakta oldukça güçlük çekiyorum çünkü ayarlayamıyorum bu neden olur? Bu sorunu nasıl geçirebiliriz? Windows üzerinden bir ayar falan mı yapmam gerekiyor? Sadece oyunlarda değil her zaman böyle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mouse kalitesiz çünkü. Bu tür sorunlar yaşaman gayet doğal.

Bir ihtimal zeminden kaynaklı olabilir. Farklı zeminlerde deneyebilirsin ama önerim mousepad kullan.

Arkadaşlar merhabalar, şu an kullanmakta olduğum Inca marka bir mouse kız arkadaşım getirdi. Fakat benim şöyle bir sıkıntım var mouse takılıyor. Şöyle anlatayım size oyun oynarken dürbünü açıyorum ve adamı ayarlamaya çalışırken mouse kareleri atlayarak gidiyor atlaya atlaya gidiyor resmen ve adamı vurmakta oldukça güçlük çekiyorum çünkü ayarlayamıyorum bu neden olur? Bu sorunu nasıl geçirebiliriz? Windows üzerinden bir ayar falan mı yapmam gerekiyor? Sadece oyunlarda değil her zaman böyle.
Hocam benim mouse Gamepower Phoenixdi aynı sorundan dertliydik. Bir gün masaya 13 cm yükseklikte ortalama kuvvet uygulayarak 4,5 kere(sonuncuda max 7cm'di yükseklik) vurdum. Ortalama olarak 3 saniyelik bir işlem sonucu sorunu çözdüm. Şuan gayet performanslı çalışıyor :LOL::LOL:

Geri
Yukarı