Mouse tamiri için bir kuruluş var mı?

yyofc

Hectopat
Makaleler
2
Selam dostlar.

2 ya da 3 yıl önce aldığım, G PRO Superlight var elimde.

Oyunları competitive oynadığımdan dolayı, fareye çok acımadım.
Tabii yerden yere vurmadım ama hızlı döndürdüm. Bazen Switch'lerine sert bastım vs.

Mousen bataryası yerinden çıktı. (mouse hareket halindeyken tıkırdıyor.)
Mousen Switch'leri hafif tıkırdıyor, yani: Tuşa basmayı bıraksam bile kendi kendine üste çıkıyor ya da iniyor.

Bu sorunları giderip, temiz teslimat yapacak.
Bu işlerle ilgili bir kuruluş var mı?

Hocam normalde. Aldığım skatesin bile garantisine saklarım.
Ama dünya para verdiğim mouse'n garantisini bulamıyorum.
Garantisisiz yaparlar mı?
Garantisiz yaparlar ama işlem ücreti alırlar, o da kargo ücreti dahil ortalamanın üstünde olur. Onun yerine yedek skatez satan yerlerden satın alıp bir bilgisayarcı ile görüşürseniz yardımcı olacaktır, zor bir işlem değil, yalnızca skatez tekrar kullanılamayacağı için o gerekli olacaktır.

Garantisiz yaparlar ama işlem ücreti alırlar, o da kargo ücreti dahil ortalamanın üstünde olur. Onun yerine yedek skatez satan yerlerden satın alıp bir bilgisayarcı ile görüşürseniz yardımcı olacaktır, zor bir işlem değil, yalnızca skatez tekrar kullanılamayacağı için o gerekli olacaktır.

Hocam skatez değişimi yaptım zaten fareye.
Ve işlem sonrası skatez lazım olacağınıda biliyorum.
Fakat gram güven vermiyor ülkede ki *bilgisayarcılar*
Elimde lehim makinası olsa ben yapmayı deneyeceğim ama. Yok maalesef.

Hocam skatez değişimi yaptım zaten fareye.
Ve işlem sonrası skatez lazım olacağınıda biliyorum.
Fakat gram güven vermiyor ülkede ki *bilgisayarcılar*
Elimde lehim makinası olsa ben yapmayı deneyeceğim ama. Yok maalesef.
Bataryayı sabitlerken beklersiniz, uzun bir işlem de değil, pahalı bir ürün olduğu için bir şey de diyemezler.

Şehrinizde götürebileceğiniz servis var ise oraya götürün olmadı ama yoksa gönderi ücreti olarak 400 TL civarı ücret istiyorlar genellikle. İşlem ücreti + skatez ücreti olarak da insaflarına(maalesef) kalıyor.

Geri
Yukarı