Mouse tutarken kol dayama aparatı önerisi

grafikibrahim24

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Ben grafikerim ve bilgisayarda uzun süre kalmam gerekiyor. Mouse tutarken kolum havada kalıyor ve ağrıyor. Bunun için linkteki gibi bir kol daya aparatı almak istiyorum ama hangisi benim için daha kullanışlı olur emin değilim. Kullanan arkadaşlar bana memnun kaldıysa öneride bulunabilir mi?

Örnek ürün: Bilgisayar Ergonomik Kol Dayama Tutucu Alüminyum Pc Kol Dayanağı Tutucu Cihaz Mouse Pad Ile - Buy Pc Kol Dayama,Ergonomik Salıncak Kolu,Bilgisayar Kol Tutucu Product on Alibaba.com

Benim kullandığım bilgisayar masası: 6fcf4e84 c55f 4af5 98e7 47b6084195da

Merhaba arkadaşlar. Ben grafikerim ve bilgisayarda uzun süre kalmam gerekiyor. Mouse tutarken kolum havada kalıyor ve ağrıyor. Bunun için linkteki gibi bir kol daya aparatı almak istiyorum ama hangisi benim için daha kullanışlı olur emin değilim. Kullanan arkadaşlar bana memnun kaldıysa öneride bulunabilir mi?

Örnek ürün: Bilgisayar Ergonomik Kol Dayama Tutucu Alüminyum Pc Kol Dayanağı Tutucu Cihaz Mouse Pad Ile - Buy Pc Kol Dayama,Ergonomik Salıncak Kolu,Bilgisayar Kol Tutucu Product on Alibaba.com

Benim kullandığım bilgisayar masası: 6fcf4e84 c55f 4af5 98e7 47b6084195da
Üstteki kapsamlı ürünü bilmem lakin bilek destekli mousepadler var tavsiye ederim.
ERGONOMIK-BILEK-DESTEKLI-MOUSE-PAD--resim-2402.jpg
Uzun süre kullandığından, bilek kısmı için normale mousepade göre faydasını göreceksiniz. Fiyat olarak da makul.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı