Mouse tutuş şekli nasıl düzeltilir?

Aman hocam pişmanlıktır. Eğer çok iyi marka almayacaksanız bakmayın bile. Fare yere düşünce Allah'a kavuşuyor sonra başlıyor pil sorunları, algı sorunları...
Haklısınız hocam kaliteli bir şey bakacağım böyle bir duruma karar verirsem :D Zamanında kablosuz fare kullandım ama nasıl kullandığımı inan bende bilmiyorum.

Ben fareyi yan tutuyorum. Şöyle:
1693148107971.png

Eskiden palm grip tutardım. Sonra oradan şuradan gördüm ve yanlış bir claw grip tutuşa sahip oldum. Sonra gerçek claw grip. Sonra yarı claw grip yarı palm grip. Sonra ise internette gezerken fingertip, oyunda ise claw grip tutuyorum.

Gerçekten çok sıkıntı yaşıyorum. Dürüst düzgün aim alamıyorum. Eski bilgisizliğim yüzünden bunları yaşıyorum, keşke nasılsam öyle kalsaydım.

Nasıl düzelteceğim? Hep farklı bir tutuşum oluyor. Rahat edemiyorum.

Dostum aynı sorun bende ben palm ve claw arası tutuyorum hybrid olarak geçiyor büyük ihtimal sende de böyle mouseni tercihe ederken her tutuş şekline hitap edecek bir şekil olması gerekiyor tek bir şekil hybrid tutanlara olmuyor bende claw mouse aldım yok yani kolum agrıyor fareyi tutamıom aslında claw tutuş şekli ile tutuyorum ama rahat olmam için sağ parmaklarım palma hitap ediyor bu yüzden rahat edemiyorum :D o yüzden her tutuş şekline göre hitap etmeli.

Yeni konular

Geri
Yukarı