Mouse ve kulaklık önerisi

Bütçe
200-350

Just a Minute

Hectopat
Yer
Düzce
Daha fazla  
Arkadaşlar mümkünse aynı markadan mouse ve kulaklık almak istiyorum. Elim büyük.

Mouse olarak bu modeli seçtim, eğer diyorsanız ki bu model olmaz ben sana şunu atayım. Attığınız ürünler kablosuz olursa güzel olur. Mouse için 200-350 TL aralığında olursa iyi olur. Kulaklık olarak maalesef bilgim yok.

Kulaklık olarak Cooler Master CH-321 en iyi seçenek olacaktır bu bütçe için. Eğer bütçenin artma durumu olursa HS-50 de önerilebilir.

Kulaklık olarak Cooler Master CH-321 en iyi seçenek olacaktır bu bütçe için. Eğer bütçenin artma durumu olursa HS-50 de önerilebilir.

Attığım mouse ile ilgili fikriniz nedir?

HS50 hoşuma gitti, Corsair mouse olarak öneriniz nedir.

Son düzenleme:
Attığınız mouseyi arkadaşım kullanıyordu fakat memnun kalmamıştı. Tek bildiğim bu.

Bir de neden ürünleri aynı almak istiyorsunuz? Yazılımları için mi?
Evet ondan dolayı, PC Hocası ve başka kişilerden markalar farklı olunca sıkintı yaşayabilirsiniz diye okudum. Sizce sıkintı oluşturuyor mu farklı markalar?

Evet ondan dolayı, PC Hocası ve başka kişilerden markalar farklı olunca sıkintı yaşayabilirsiniz diye okudum. Sizce sıkintı oluşturuyor mu farklı markalar?

Bahsettikleri sıkıntı biraz keyfi, yani aynı uygulamadan ARGB ayarlamak yerine 2 ayrı uygulamadan uğraşmamak için. Fakat (yanlış anlamayın) sizin bütçeniz de bu kadar keyfe düşkün olmanın anlamı yok, uygun olanları alın gitsin.

Bahsettikleri sıkıntı biraz keyfi, yani aynı uygulamadan ARGB ayarlamak yerine 2 ayrı uygulamadan uğraşmamak için. Fakat (yanlış anlamayın) sizin bütçeniz de bu kadar keyfe düşkün olmanın anlamı yok, uygun olanları alın gitsin.
Peki teşekkür ederim. Tek sıkıntı RGB ise bir şey olmaz. Tek derdimiz o olsun.:D

Peki teşekkür ederim. Tek sıkıntı RGB ise bir şey olmaz. Tek derdimiz o olsun.:D

İşte kimileri bir ekosistem oluşturmak için, kasa fanları, dış bileşenleri falan aynı markanın alıp tek bir yazılımdan hepsinin ışıklarını falan kontrol edebiliyor, ama dediğim gibi bu iş biraz keyfi ve pahalı olabiliyor. O yüzden bu topa girmeyi özellikle ısrarcı olunmuyorsa önermiyorum, en iyisi araştırıp her markanın uygun ürününü toplmak olduğunu düşünüyorum.

Geri
Yukarı