Mouse vs 2. el monitör

Şu anda Rampage'nin bir Mouse'sini kullanıyorum ucuz diye almıştım ama artık tekerleği sorun çıkarmaya başladı. Aşağı veya yukarı kaydırırken tam tersi yöne gidiyor. Elimde 2. el birkaç eşya var zaten elden çıkarmak istiyordum eğer onları satarsam 500TL gibi bir fiyat oluyor. O fiyata 2. el 19 inc bir monitör alabiliyorum. Şu anda 24 inc 144Hz bir monitörüm var zaten ama 2 monitör kullanmayı hep istemişimdir. Ama eğer mouse alırsam da 500TL vermek istemiyorum aklımda MSI GG GM08 var 260TL. Sizce hangisini almalıyım?

Bu fareyi kardeşim kullanıyor elime çok küçük geliyor hocam.
GM08 260TL'ye asla değmez, başka fareler bulabilirsiniz. Bu arada sorunuzun cevabına gelirsek mouse daha önemli, 2.ekran zorunlu değil fakat fare zorunlu gibi :D

GM08 260TL'ye asla değmez, başka fareler bulabilirsiniz. Bu arada sorunuzun cevabına gelirsek mouse daha önemli, 2.ekran zorunlu değil fakat fare zorunlu gibi :D

Tekerleği sorun olmasa kullanırım daha. Keşke bozulmasaydı da monitör alsaydım ya ne zamandır istiyordum😅. O zaman 300TL civarı fare önerisi yapar mısınız? Max 350TL olur. Elim biraz büyük bu arada.

Aslında SSD de alabilirim 500TL civarında neler var bilmiyorum ama şu anda kullandığımdan iyidir. SanDisk 120GB SSD sağlık 80.

Tekerleği sorun olmasa kullanırım daha. Keşke bozulmasaydı da monitör alsaydım ya ne zamandır istiyordum😅. O zaman 300TL civarı fare önerisi yapar mısınız? Max 350TL olur. Elim biraz büyük bu arada.

SteelSeries Rival 3, 5 aydır kullanıyorum daha da bir sıkıntısını görmedim. Fiyat 370 TL olmuş yeni gördüm.

Geri
Yukarı