Mouse vs mouse pad

Bütçe
25-30

Humbel

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba iyi akşamlar, saygılarımla umarım doğru konuda açmışımdır.
İnternet üzerinden mouse pad bakıyordum ve: https://www.hepsiburada.com/cyber-oyuncu-mouse-pad-pad-70-x-30-cm-p-HBV00000BOUKV almaya karar verdim ancak sonradan mouselere bakınca gözüme: https://www.hepsiburada.com/everest-sgm-x9-siyah-oyuncu-mouse-mousepad-p-BD803141 çarptı. 13TL daha ekleyip mouse + mouse pad almak daha mı mantıklı diye düşünüyorum. Şu an başka marka adı altında üretilmiş sgm X-7 model bir mouse var. Sizce hangisi daha mantıklı?
Mouse + mouse pad =46, 50TL.
Mouse pad = 27TL.
Sizce hangisini tercih etmeliyim? Papara ile bir arkadaşım sayesinde alacağım.
Şimdiden teşekkürler.
(Mouse pad için 25-30TL'yi geçmezse iyi olur, mouse ihtiyacım yok sadece mouse + pad daha mı karlı olur diye karamsar kaldım.

O fiyata alacağınız mouse'tan çok bir medet ummayın. Eğer ihtiyacınız yoksa sadece mousepad alın.
O fiyata alacağınız mouse'tan çok bir medet ummayın. Eğer ihtiyacınız yoksa sadece mousepad alın.
40x40 boyutu 40 tl kesinlikle öneririm önceden ss qck medium kullanıyordum daha sonra boyutu yetmediği için bu ürünü aldım ve kalitesi kesinlikle steelseries'i aratmıyor.

O fiyata alacağınız Mouse'tan çok bir medet ummayın. Eğer ihtiyacınız yoksa sadece mouse pad alın.

40x40 boyutu 40 TL kesinlikle öneririm önceden SS QCK medium kullanıyordum daha sonra boyutu yetmediği için bu ürünü aldım ve kalitesi kesinlikle SteelSeries'i aratmıyor.

Teşekkürler. 70x30'un daha iyi olacağını düşünüyorum ve 25-30 TL'yi geçiyor.
O bütçeyle sadece mouse pad almanız daha iyi olacaktır. O fiyattaki Mouse'ları önermem.

Teşekkürler, benim de fikrim sizin gibi mouse pad olarak değişti. Mouse tanıdığımda var 2-3 yılı aşkın süredir sorunsuz kullanıyor.
Sadece mouse pad alın derim.

Teşekkür ederim.

O mousepadi ben de alacaktım fakat çok kötü koktuğunu söyleyenler var.

Bence o mousepadi almayın. Çin Mali bir ürün, geldiğinde petrol ve plastik kokacaktır. Bence kanser olmaya gerek yok. Onun yerine şunu almanızı tavsiye ederim:

Hocam o mousepadi deneyimlemiş biri olarak almamanızı tavsiye ederim. ItsAllGoodman'in de dediği gibi plastik acayip kokuyor. Bazen masada kayıyor. Onun yerine bu ikiliyi alabilirsiniz. :D

Edit: Nasıl olduğunu anlamadım, ben atarken mousepadin fiyatı 29.99 liraydı, onun için bir de şalgam attım ancak 39 lira olmuş? Hiçbir şey anlamadım, zam gelip beni mi buldu acaba.

Ben masamı ölçtüm ancak büyük bir sorunla karşılaştım;
Beni masam(laptop kullanıyorum)'ın eni 63cm, boyu ise 46cm; ve klavye koyduğum kısımın eni ise 50cm, ben o mouse Pad'i alırsam fazla büyük gelecektir, bir sorun olur mu? Bir sorun olur ise 30TL'yi geçmeyecek şekilde öneri yapabilir misiniz?
Sadece mouse pad alın derim.

O sizin attığınız linkteki mousepadi kastetmiş sanırım.

O mousepadi ben de alacaktım fakat çok kötü koktuğunu söyleyenler var.

O bütçeyle sadece mouse pad almanız daha iyi olacaktır. O fiyattaki Mouse'ları önermem.

O fiyata alacağınız Mouse'tan çok bir medet ummayın. Eğer ihtiyacınız yoksa sadece mouse pad alın.

40x40 boyutu 40 TL kesinlikle öneririm önceden SS QCK medium kullanıyordum daha sonra boyutu yetmediği için bu ürünü aldım ve kalitesi kesinlikle SteelSeries'i aratmıyor.

En son mesajımı görmediyseniz bakabilir misiniz?

Ben masamı ölçtüm ancak büyük bir sorunla karşılaştım;
Beni masam(laptop kullanıyorum)'ın eni 63cm, boyu ise 46cm; ve klavye koyduğum kısımın eni ise 50cm, ben o mouse Pad'i alırsam fazla büyük gelecektir, bir sorun olur mu? Bir sorun olur ise 30TL'yi geçmeyecek şekilde öneri yapabilir misiniz?
30 TL'lik bir mousepad kullanmadığım için öneremem. Sağlığım için de hiçbir zaman kullanmam. Kanser olmak istemiyorum dediğim gibi.

Geri
Yukarı