Mouselarda Kaç DPI Kullanıyosunuz?

Çözünürlüğüm 1280x1024, monitörüm 22 inç modeli Asus vw222s.
O çözünürlükte 7000 DPI aşırı fazla değil mi? Fareye üflesen imleç ekranın bir ucundan diğer ucuna gider. :kararsız:

Herkesin bildiği gibi profesyonel oyuncular yüksek DPI kullandıkları için ben de denemeye karar verdim. İlk önce faremi değiştirdim 16.000 DPI'ye sahip farede 7000 DPI kullanmak. :D İlk başta normal klasörlere bile tıklayamıyodum hızından. Ama hiçbir zaman düşürmedim ve şu an çok rahat kullanabiliyorum. Başlarda bileğim çok fazla ağrımıştı ama oyunlarda gözle görülür performans ve ani ataklara hızlı reaksiyon verebilmem çok gelişti. Osu gibi oyunlarla bileğiniz çok yorulabilir ben sadece LoL oynamıştım, alışınca zaten her şey kolaylaşıyor. Tek sıkıntı alışmak. Siz kaç DPI kullanıyosunuz?

Razer Deathadder Elite:
  • Günlük kullanım: 7000 DPI
  • Oyunlarda: 7000 DPI
Cooler Master Devastator 2 Kırmızı Mouse kullanıyorum. Oyunlarda da günlük kullanımlarımda da 1000 DPI işimi görüyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı