Mousenin Oyundan Çıkınca Kitlenme Sorunu

Scarface34

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar çok can sıkıcı bir sorun ile karşı karşıyayım internette araştırdım ama benim sorunum gibisini göremedim. Kendi bildiklerimi ne varsada denedim faydasız. Benim oynadığım online bir oyun var bu oyuna girdiniz diyelim geri çıktığınız zaman mouse nerede duruyorsa anında kitleniyor. Oyunu yönetici modunda farklı uyumluluk modlarında falan hep denedim. Gelişme yok. Laptop olduğu için Touchpad'de var.

Ayriyetten kullandığım kablosuz mouse birden kitleniyor. 3 USB Girişi mevcut ikisi 3.0 diğeri 2.0 hepsinde denedim gene faydasız. Donanım ekle kaldırdan falan kaldırdım biosta usb ayarları belki değişmiştir diye defaulta çektim. İlk başlarda touchpad hiç etkilenmiyordu yalnız bu ayarları yaparken touchpadde aniden kitlenmeye başladı hem kablosuz mousem hemde touchpad mouse iconu ekranda donup kalıyor. Kablosuz mousede çözüm algılayıcıyı söküp takmak ama nereye kadar yani. İşletim sistemimde Windows 10 Technical Preview Mart Ayı Güncellisi. En son düşüncem Windows 10'un gazabı diye düşünüyorum ama eminde olamadığım için size soruyorum. Yardımcı olabilirseniz çok iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı