Movavi Steam Edition mu Normal Sürüm mü?

aspdokwoak

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta anlaşıldığı gibi ben Movavi suit 2023 Steam Edition aldım bunun normal Movavi suit 2023 de farkı ne?
Konulara baktım kimse düzgünce anlatamamış. Yani Steam Edition da daha fazla özellik mi var yoksa normaldekinde az mı var yoksa ikisinde aynı şeyler var sadece bu Steam'e özel cıkmış mı?
Ve şunu ekleyim türkiyede en ucuz montaj programı bu bence.

Önceki versiyonlarda Steam sürümleri kısıtlı içeriğe sahip. 2023 versiyonu da tahminimce öyledir. Eksik olan şeylerde çok etkilemiyor şahsen 3-5 geçiş efekti, yazı tipi tarzı şeyler eksik. Yani Steam versiyonunu gönül rahatlığı ile kullanabilirsin.

Önceki versiyonlarda Steam sürümleri kısıtlı içeriğe sahip. 2023 versiyonu da tahminimce öyledir. Eksik olan şeylerde çok etkilemiyor şahsen 3-5 geçiş efekti, yazı tipi tarzı şeyler eksik. Yani Steam versiyonunu gönül rahatlığı ile kullanabilirsin.
Teşekkürler yanıtın için sonunda cevapı buldum. Ama bir soru daha sorabilirmiyim movavi sürekli yıllara göre ürün çıkarıyor 2023 ürün güncelleşmeye yeni yeni ekletiler alırmı yoksa yaptık bitti mantıgında mı ilerliyor movavi? Şimdiden Teşekkürler

Ben de fotoğraf düzenleyicisini aldım Steam üzerinden, ara ara çöküyor program. Umarım düzeltirler güncellemelerle.
bende hiç daha çökmedi vallah

Teşekkürler yanıtın için sonunda cevapı buldum. Ama bir soru daha sorabilir miyim Movavi sürekli yıllara göre ürün çıkarıyor 2023 ürün güncelleşmeye yeni yeni ekletiler alır mı yoksa yaptık bitti mantıgında mı ilerliyor Movavi? Şimdiden teşekkürler

Bende hiç daha çökmedi vallah

Yeni güncelleme geliyor ara ara 2020 versiyonuna bile bir şeyler getiriyorlar. Fakat çoktan 2024 versiyonunu yapmaya başlamışlardır :D

Yeni konular

Geri
Yukarı