Moza R5 alınır mı?

Hocam aldın mı? Bugün yarından ucuz mantığıyla taksitle almayı düşünüyorum. G920 kullanıyorum. Geri bildirim gücü belki aman aman değişmez ama hissiyat pürüssüzlük olarak çok farklı olacağını sanıyorum.

Aldım. Hocam bütçeye göre değişir bence. Ben normalde 2. el T300 düşünüyordum 13 bine. Elimde zaten shifter vardı. Fakat Moza R5 indirime girince ve 3 taksitte vade farkı almayınca onu aldım. Bir de şöyle bir şey var ben hiç T300 kullanmadım, G29'dan geçtim, bu nedenle yanlış yönlendirme yapmak istemem. Tabi ki G29'a göre arada çok fark var, pürüzsüz ve FFB çok daha gerçekçi bir kere. Ama T300 de işini görecektir diye düşünüyorum.

Moza R5 güzel bir ürün o kesin, fakat bence 33 Bin TL fiyatı hak etmiyor.. Ama dediğiniz gibi yakın gelecekte çok daha fazla zam geleceğini düşünüyorum. Çünkü Moza Xbox desteğini açıkladı, yani ek konsol vergisi gelecek. Bütçe varsa Moza R5 alabilirsiniz, pişman olmazsınız.

Yine de İkinci elde Temiz T300 bulursanız kaçırmayın derim. Bana göre Moza R5'in T300e göre üç ana avantajı var: 1. DD, 2. Yazılım (Pit House), 3. Pedal (Loadcell).

Aldım. Hocam bütçeye göre değişir bence. Ben normalde 2. el T300 düşünüyordum 13 bine. Elimde zaten shifter vardı. Fakat Moza R5 indirime girince ve 3 taksitte vade farkı almayınca onu aldım. Bir de şöyle bir şey var ben hiç T300 kullanmadım, G29'dan geçtim, bu nedenle yanlış yönlendirme yapmak istemem. Tabii ki G29'a göre arada çok fark var, pürüzsüz ve FFB çok daha gerçekçi bir kere. Ama T300 de işini görecektir diye düşünüyorum.

Moza R5 güzel bir ürün o kesin, fakat bence 33 Bin TL fiyatı hak etmiyor. Ama dediğiniz gibi yakın gelecekte çok daha fazla zam geleceğini düşünüyorum. Çünkü Moza Xbox desteğini açıkladı, yani ek konsol vergisi gelecek. Bütçe varsa Moza R5 alabilirsiniz, pişman olmazsınız.

Yine de İkinci elde Temiz T300 bulursanız kaçırmayın derim. Bana göre Moza R5'in T300e göre üç ana avantajı var: 1. DD, 2. Yazılım (Pit House), 3. Pedal (Loadcell).

T300 Düşünmedim. Olmuşken direkt DD geçmek niyetindeyim. Önsipariş ile uygun fiyatlı satılmış diye anladım. Size de ne kadara aldığınızı sormaya korkuyorum...
Loadcell pedallısı 33bin TL maalesef. Loadcell olmayan 28bin. Hatta temmuz sonunda bile loadcell pedallı 25bin TL'ymiş diye gördüm.🥶

T300 düşünmedim. Olmuşken direkt dd geçmek niyetindeyim. Önsipariş ile uygun fiyatlı satılmış diye anladım. Size de ne kadara aldığınızı sormaya korkuyorum...
Loadcell pedallısı 33bin TL maalesef. Loadcell olmayan 28bin. Hatta temmuz sonunda bile loadcell pedallı 25bin TL'ymiş diye gördüm.🥶

Ben loadcell versiyonunu 25000'e aldım hocam. Ek debriyaj, fren kiti, masa aparatı ile 28500'e geldi. Maalesef Türkiye gerçekleri bugün almadığın bir mal yarın saçma bir fiyata çıkabiliyor..

Hocam bence Loadcell olmayanı alabilirsiniz, ama yanına fren kiti de alın.

T300 düşünmedim. Olmuşken direkt dd geçmek niyetindeyim. Önsipariş ile uygun fiyatlı satılmış diye anladım. Size de ne kadara aldığınızı sormaya korkuyorum...

Ama siz yine de iyi düşünün sonuçta ucuz bir ürün değil..

Doğru bir de o eklentiler var. Toplam 38'i buluyor. İnsanın canı sıkılıyor gerçekten...

Loadcell olmayan versiyon debriyaj ve fren kiti ile birlikte 32.300'e geliyor (masa aparatı dahil). 3 taksite de vade farkı almıyor.

Hocam gelbura.com ile bir görüşün bence. Belki yakın gelecekte bir indirim olur veya kupon verebilirler.

Ama dediğim gibi ben bu ürünlere yeni bir zam bekliyorum..

Aldım. Hocam bütçeye göre değişir bence. Ben normalde 2. el T300 düşünüyordum 13 bine. Elimde zaten shifter vardı. Fakat Moza R5 indirime girince ve 3 taksitte vade farkı almayınca onu aldım. Bir de şöyle bir şey var ben hiç T300 kullanmadım, G29'dan geçtim, bu nedenle yanlış yönlendirme yapmak istemem. Tabi ki G29'a göre arada çok fark var, pürüzsüz ve FFB çok daha gerçekçi bir kere. Ama T300 de işini görecektir diye düşünüyorum.

Moza R5 güzel bir ürün o kesin, fakat bence 33 Bin TL fiyatı hak etmiyor.. Ama dediğiniz gibi yakın gelecekte çok daha fazla zam geleceğini düşünüyorum. Çünkü Moza Xbox desteğini açıkladı, yani ek konsol vergisi gelecek. Bütçe varsa Moza R5 alabilirsiniz, pişman olmazsınız.

Moza R5 DD için fırsat ürünüdür, fiyatı hak etmiyor yazmışsınızda onun için yazayım dedim, T300 gibi komik ürünlere dünyanın paralarının verildiği ortamda bu sistem bedavadır bedava...

Yeni konular

Geri
Yukarı