Elektronik Moza Racing R5 Direct Drive Direksiyon Seti 29.999 TL!

waltmeisterrr

Kilopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Yurtdışı fiyatına vergi ekleseniz 22500 TL yapıyor. Bir de 37500'den düşmüş yersen. 🤣
Hayir etmiyor 150€ geçiyor ve ticari üsül olarak geçiyor. Gümrük müşavir komisyon, depo, 38% ürün vergisi desen pat pat ayni fiyat denk geliyor sadece 2 ay uğraşmiyorsun.

Hayir etmiyor 150€ geçiyor ve ticari üsül olarak geçiyor. Gümrük müşavir komisyon, depo, 38% ürün vergisi desen pat pat ayni fiyat denk geliyor sadece 2 ay uğraşmiyorsun.

Vergi dahil İngiltere fiyatı 18.818 TL.

İngiltere'de satan adam vergi, depo, komisyon, çalışanına ücret ödemiyor mu? Sizi iyi alıştırmışlar.

Vergi dahil İngiltere fiyatı 18.818 TL.

İngiltere'de satan adam vergi, depo, komisyon, çalışanına ücret ödemiyor mu? Sizi iyi alıştırmışlar.
150 üzeri fatura kesilen bir ürünü almaya çalış ve ne oluyor gör ondan sonra bu yorumu düzenlersin

Direct drive direksiyonlar her oyunda çalışmıyorlar diye biliyorum alacak olanlar iyi araştırsın

Yurtdışında yaşayan insanın o ürünü ne kadara alacağını hesap etmek yerine 150 Euro'yu aşan bir ürünü yurtdışından getirirken ödenecek ek vergilerle ne kadara mâl olduğunu yazarsanız daha sağlıklı bir yorum olur. Ona rağmen arada 2 kat fark var ise eğer o zaman eleştirilebilir.

Mevcut TR piyasasında alınabilecek en ucuz ve en f/p DD direksiyon da bu. Hatta T300RS'in üzerine biraz daha koyup bunu almak şu an için daha mantıklı görünüyor.

Ben bir süredir takip ediyorum kayışlı Thrustmaster setler bu fiyatlara yaklaştı şu an. DD Set için güzel fiyat ama 5.5 nm az değil mi?

Yurtdışı fiyatına vergi ekleseniz 22500 TL yapıyor. Bir de 37500'den düşmüş yersen. 🤣
Direksiyon seti için yurt dışına çıkıp bavula atıp getirelim mi hocam yani ne yapabiliriz bu durumda, tavsiyeniz nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı