MP3'e resim koyup nasıl MP4 yapılır?

WhatsTheMatter

Hectopat
Saatlerdir İngilizce ve Türkçe kaynaklardan arıyorum, bir sürü program indirdim ama halledemedim. İnternet çöplük olmuş resmen.

Ücretsiz bir programla MP3'ü MP4'e çevirmek istiyorum ama bir tane de video boyunca duracak bir resim koymak istiyorum. Nasıl yapabilirim bunu?

Video editleme programı indir, ekran bölümüne resmi koy, ses kısmına da müziği ekle.

Bu dediğini video düzenleme programlarından yaparsın. Bunun için de önerim open source ve ücretsiz olan Shotcut.

Video editleme programı indir, ekran bölümüne resmi koy, ses kısmına da müziği ekle.
İşte hangi program ama?
Capcut kullanın hocam.
Şu an sitedeyim ve yapamadım yine maalesef. Mp3'ü ve resmi upload ettim ama sadece birkaç saniye boyunca görünüyor resim. Videonun tamamında görünmüyor.
Bu dediğini video düzenleme programlarından yaparsın. Bunun için de önerim open source ve ücretsiz olan Shotcut.
Onu da denedim ama olmadı. O, XML falan diye garip bir format ile kaydettriyor, anlamadım olayını :( Video ile XML'in ne alakası var ki?

İşte hangi program ama?

Şu an sitedeyim ve yapamadım yine maalesef. MP3'ü ve resmi upload ettim ama sadece birkaç saniye boyunca görünüyor resim. Videonun tamamında görünmüyor.

Onu da denedim ama olmadı. O, XML falan diye garip bir format ile kaydettriyor, anlamadım olayını :( Video ile XML'in ne alakası var ki?

Selamünaleyküm. Ben Filmora X kullanıyorum. En son internetten cracklemiştim. A2 İngilizcen varsa kendin tek başına öğrenirsin. Arayüz bile kolay. Ayarlardan ve videoyu kaydederken video formatını MP4 seçersin.

Bu arada yeni Filmora çıkmış sitesinden indirebilirsin. Fakat ben X'e alıştım

Selamünaleyküm. Ben Filmora X kullanıyorum. En son internetten cracklemiştim. A2 İngilizcen varsa kendin tek başına öğrenirsin. Arayüz bile kolay. Ayarlardan ve videoyu kaydederken video formatını MP4 seçersin.

Bu arada yeni Filmora çıkmış sitesinden indirebilirsin. Fakat ben X'e alıştım
Aleyküm selam. İngilizce var. Tavsiye için teşekkür ederim, hemen bakıyorum. Sabahtan beri 5-6 tane yazılım indirdim hiçbiri işimi görmedi.

Aleykümselam. İngilizce var. Tavsiye için teşekkür ederim, hemen bakıyorum. Sabahtan beri 5-6 tane yazılım indirdim hiçbiri işimi görmedi.

Rica ederim kardeşim. Seni memnun etmek ne güzel. Sana benim de kullandığım programı verdim.

Bak bakalım bulabildin mi? Oyunindirvip'den şu linki buldum. Emin değilim bir sıkıntı olup olmadığından. Ama bilinen bir site büyük ihtimalle yoktur.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı