MP4 Çalar Önerisi

NirvanA1

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Okula giden kurbanlık koyunlardan(LİSE)
Merhaba arkadaşlar, Mp3'ümü dün Anneme sinirden ortadan ikiye ayırdım. Yeni bi müzik aleti lazım, ucuzdan kurtulmak için sizinde bildiğiniz iyi bi MP4 çalar önerir misiniz ? VatanBilgisayar'dan olusa iyi olur. Bütçe 100 TL.

Mp3 çalar konusunu görünce :) 4-5 yıl önce gittim Crative mp3 çalar aldım cebime koydum. Sonra sabah tabi geç kaldım otobüsü yakalamak için at gibi koşarken cebimden düşmüş. Bir kere bile dinlemeden kaybettim. Ulan 100 papel bağladık hiç oldu mp3 çalarım. Bak aklıma geldi duygulandım :) Sesini bile duyamadım...

Oblio'dan uzak durun. Çabuk bozulan Çin malı...

Bende Oblio vardı. 3 Yıl kullandık 50 TL'ye almıştım. 4 GB çok iyiydi. Kullanmadığım zamanlarda şarjı aynı kalıyordu. 3 Ay şarj etmediğimi hatırlıyorum. 3 Ayda 10 defa dinlemişimdir ama. Dışarı çıkınca MP3 kullanıyorum çünkü. Benim ürünüm iyiydi ama Burak abi sen daha iyi bilirsin tabi.

Galaxy s2 kırık var elimde ölü fiyatına satabilrim forumdan birisine. Sadece ekranı kırık.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı