MP4 indirirken virüs bulaşmış olabilir mi?

• Konuyu başlatan asnc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 871

asnc

Decapat
Daha fazla  
Savefrom sitesinden MP4 indirirken beni bir bağlantıya attı işte iPhone XS Max kazandınız, yukarıda da Kablonet kullanmamdan dolayı Kablonet'in logosu vardı. Ben eminim ki %100 scam zaten Basic bir kullanıcı değilim. Basic kullanıcı olmayı 2014 yılında bitirdim. Scam ama virüslü olabilir mi site sizce? O kadar emek ettiğim Discord sunucum, Google, YouTube hesaplarım çalınırsa gerçekten bu sefer çıldırırım hatta siber suçlara bile gidebilirim.

Malwarebytes sonuçları: 0 virüs.

Malwarebytes zararlı değil ise bir şey olmamıştır hocam.

Linke tıkladığınızda herhangi bir şey inmediyse üstüne birde tarama yapmışsınız bence bir şey olmaz ama tedbirli olun "Çoklu Faktörlü Kimlik Doğrulama" açık olsun.

Malwarebytes bir şey bulmadıysa sorun değil. Hesaplarını kontrol et şifreni kesinlikle değiştir ve aşırı zor bir şifre koy. Tarayıcının önerdiği şifreyi koyabilirsin.

Malwarebytes bir şey bulmadıysa sorun değil. Hesaplarını kontrol et şifreni kesinlikle değiştir ve aşırı zor bir şifre koy. Tarayıcının önerdiği şifreyi koyabilirsin.

Keylogger yersem ne yapabilirim ki? :(
Basmadıysanız sıkıntı olmaz.

Yok, siteye o Kablonet tasarımlı siteye girdiğim gibi çıktım.

Keylogger yersem ne yapabilirim?

Hemen şifrenizi değiştirin hocam. Ama zaten Malwarebytes zararlı değil demiş. Korkacak bir şey yok. Rahat olun.

Linke tıkladığınızda herhangi bir şey inmediyse üstüne bir de tarama yapmışsınız bence bir şey olmaz ama tedbirli olun "çoklu faktörlü kimlik doğrulama" açık olsun.

Kanka linke tıklamadım sadece MP4 dosyasını indirdim savefromdan yani o scam siteden bir şey indirmedim tıklamadım.
Hemen şifrenizi değiştirin hocam. Ama zaten Malwarebytes zararlı değil demiş. Korkacak bir şey yok. Rahat olun.

Kanka keylogger yersem şifremi nasıl değişitirebilirim en azından 2ad var.

Kanka, linke tıklamadım. Sadece MP4 dosyasını indirdim savefromdan yani o scam siteden bir şey indirmedim tıklamadım.

Bir şey olmaz o zaman hocam. Sonuçta reklamlara falan tıklamamışsınız. İçiniz rahat olsun. :D

Geri
Yukarı