MPEG 2 uzantılı video boyutunu kalite kaybı olmadan küçültmek

rauf.k

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,. Elimde MPEG uzantılı video var. Video 14 dakikalık bir video ve boyutu 1.57 GB. Bu videonun boyutunu kalite kaybı olmadan ve çıktısı MPEG olarak nasıl küçültebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi bir video düzenleme programı açın. Videoyu programın video yerine sürükleyin. Herhangi ayar vb uğraşmadan dışa aktar deyin. Aktarma ayarlarını biraz kurcalayarak istediğinizi elde etmenin mümkün olacağını düşünüyorum.

Açık kaynak kodlu ücretsiz öneriler: kdenlive, shotcut, openshot, olive video editor, avidemux, pitivi

Kapalı kaynak kodlu ücretsiz öneriler: davinci resolve, hitfilm express, write on video

Ayrıca handbrake dönüştürücü ile de şansınızı deneyebilirsiniz açık kaynak kodludur ücretsizdir. format factory de deneyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Herhangi bir video düzenleme programı açın. Videoyu programın video yerine sürükleyin. Herhangi ayar vb uğraşmadan dışa aktar deyin. Aktarma ayarlarını biraz kurcalayarak istediğinizi elde etmenin mümkün olacağını düşünüyorum.

Açık kaynak kodlu ücretsiz öneriler: Kdenlive, shotcut, openshot, olive video editor, avidemux, pitivi.

Kapalı kaynak kodlu ücretsiz öneriler: DaVinci Resolve, hitfilm Express, write on video, crackli uğraşılmak istenirse; Adobe Premier, Movavi video Suite, Sony Vegas.

Ayrıca handbrake dönüştürücü ile de şansınızı deneyebilirsiniz açık kaynak kodludur ücretsizdir. Crackli olsun sağlam olsun derseniz de Format Factory deneyebilirsiniz.

Hocam crackden dolayı ban yiyebilirsiniz düzeltin bence.

Açık kaynak kodlu ücretsiz öneriler: kdenlive, shotcut, openshot, olive video editor, avidemux, pitivi

Kapalı kaynak kodlu ücretsiz öneriler: davinci resolve, hitfilm express, write on video

Ayrıca handbrake dönüştürücü ile de şansınızı deneyebilirsiniz açık kaynak kodludur ücretsizdir. format factory de deneyebilirsiniz.
Format Factory kullandım ama bu programda MPEG yok. MPG var bu da kaliteli değil. Dediğiniz programlarda MPEG var mı? Yani MPEG 2

Format Factory kullandım ama bu programda MPEG yok. MPG var bu da kaliteli değil. Dediğiniz programlarda MPEG var mı? Yani MPEG 2
Video uzantısı olduğu için video düzenleme programlarının tanıması lazım

Dediğim gibi Format Factory programında mpeg yok mpg var. mpg kalitesi ise düşük
Video düzenleme programı derken kdenlive, openshot gibi programlardan bahsetmek istemiştim.

Geri
Yukarı