Mpow Air SE alınır mı?

Başlıkta gördüğünüz gibi, alınır mı? E900 Pro ile karşılaştırılan bir kulaklık. Bütçem 380 TL.
Mpow Air 2 Wireless kullanıyorum. Ses kalitesi Wireless olarak gayet güzel. Mikrofon kalitesi fiyata göre muhteşem (Wireless ve Wired'da). Kablo ile bağladığımda ayrı bir kalitesi var sesin ve mükemmel. Üründen memnunum. 550 TL'ye almıştım, birkaç ay oldu. Kablolu modelide güzeldir, jak çıkışlı bunu da unutmamak lazım. Eğer anakartınız iyiyse güzel ve temiz bir ses alırsınız.
Bu da fotoğrafı:

Dosya Ekleri

• IMG_20220118_174939.jpg
    IMG_20220118_174939.jpg
    44,9 KB · Görüntüleme: 345
Son düzenleme:
Mpow Air 2 Wireless kullanıyorum. Ses kalitesi Wireless olarak gayet güzel. Mikrofon kalitesi fiyata göre muhteşem (Wireless ve Wired'da). Kablo ile bağladığımda ayrı bir kalitesi var sesin ve mükemmel. Üründen memnunum. 550 TL'ye almıştım, birkaç sy oldu. Kablolu modelide güzeldir, jak çıkışlı bunu da unutmamak lazım. Eğer anakartınız iyiyse güzel ve temiz bir ses alırsınız.
Bu da fotoğrafı:
Yanlış hatırlamıyorsan o kulaklık Fury X modelinin marksa basılmamış hali değil mi?

Mpow Air 2 Wireless kullanıyorum. Ses kalitesi Wireless olarak gayet güzel. Mikrofon kalitesi fiyata göre muhteşem (Wireless ve Wired'da). Kablo ile bağladığımda ayrı bir kalitesi var sesin ve mükemmel. Üründen memnunum. 550 TL'ye almıştım, birkaç sy oldu. Kablolu modelide güzeldir, jak çıkışlı bunu da unutmamak lazım. Eğer anakartınız iyiyse güzel ve temiz bir ses alırsınız.
Bu da fotoğrafı:
Anakartım Gigabyte A320M-H ne diyosunuz 350TL fiyatı var kırmızı modeli almalı mıyım ?
Yanlış hatırlamıyorsan o kulaklık Fury X modelinin marksa basılmamış hali değil mi?
Olabilir bende duymuştum öyle.

Evet öyle. Fakat bendeki olan mikrofonu çıkmayan model. Fury X'te mikrofon çıkıyor. Mikrofon çıkmayan modeli yenilenmiş model. Fury X'te mikrofonun tam oturmama, çalışmama gibi sorunlar vardı. Bunun sonucunda firma mikrofonu çıkarılmayacak şekilde yaptı, yeniledi.
Anakartım Gigabyte A320M-H ne diyosunuz 350TL fiyatı var kırmızı modeli almalı mıyım ?

Olabilir bende duymuştum öyle.
350 TL'ye ses kartlı birşey yok sanırım haliyle almaktan başka çareniz yok gibi. Ya da para biriktirip daha kaliteli birşey almalısınız.

Evet öyle. Fakat bendeki olan mikrofonu çıkmayan model. Fury X'te mikrofon çıkıyor. Mikrofon çıkmayan modeli yenilenmiş model. Fury X'te mikrofonun tam oturmama, çalışmama gibi sorunlar vardı. Bunun sonucunda firma mikrofonu çıkarılmayacak şekilde yaptı, yeniledi.
Konuyla alakasız ama nereden aldınız hocam? Hala o fiyatlara alınabiliyor mu? Malum bu piyasada Wireless kulaklık fiyatları uçtu.

Konuyla alakasız ama nereden aldınız hocam? Hala o fiyatlara alınabiliyor mu? Malum bu piyasada Wireless kulaklık fiyatları uçtu.
Maalesef indirimde yakalamıştım, linkini vereyim:

Mpow Air II Çıkabilen Mikrofonlu Kablo Üzeri Kontrollü Surround Oyuncu Kulaklığı PC/PS4/Xbox One/Switch Gümüş - Kulaklıklar - Bilgisayar Tablet ve Aksesuarları - TEKNOLOJİ | Ofmark

Fiyatlar gerçekten uçtu bende bulmuşken aldım direkt. Daha iyileri sizlere nasip olsun inşallah.
@KeyN_N buyrun bu da aldığım tarih:

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220118_180940.jpg
    Screenshot_20220118_180940.jpg
    22,9 KB · Görüntüleme: 303
Maalesef indirimde yakalamıştım, linkini vereyim:

Mpow Air II Çıkabilen Mikrofonlu Kablo Üzeri Kontrollü Surround Oyuncu Kulaklığı PC/PS4/Xbox One/Switch Gümüş - Kulaklıklar - Bilgisayar Tablet ve Aksesuarları - TEKNOLOJİ | Ofmark

Fiyatlar gerçekten uçtu bende bulmuşken aldım direkt. Daha iyileri sizlere nasip olsun inşallah.
@KeyN_N buyrun bu da aldığım tarih:
Bu site güvenilir mi Hepsiburada üzerinden bu satıcıdan 350'ye alacağım ama kendi sitesinde 299TL air se.

Bu site güvenilir mi Hepsiburada üzerinden bu satıcıdan 350'ye alacağım ama kendi sitesinde 299TL air se.
Ben buradan aldım ürünü. HepsiBurada'da veya Trendyol'da daha pahalıydı, bu sitede daha ucuzdu. Benden buradan alıyım dedim. Mng kargo ile geldi. Biraz geç verdiler kargoya (2 gün gibi bir sürede, sanırım ben sabırsızım 🙃), bekledim sorunsuz geldi. Gayet güzel paketlemişlerdi, üstünde kırılır ibaresini yapıştırmışlardı ve büyükçe bir kutuya koymuşlardı. Bir sorun yaşamadım. Memnun kaldım. Kararı siz verin, canlı desteği de mevcut. Hayırlı olsun şimdiden, yorumlarınızı bekliyorum.

Geri
Yukarı