Mpow Air SE alınır mı?

Jaewyn

Hectopat
Daha fazla  
Mpow markasının Türkiye'ye geldiğini fark ettim. Ali Express'te çokça rastladığım modeli de Türkiye'de ucuza satışta. Bu kulaklık alınır mı?

Alınır, kendim kullanıyorum 300TL bandında aldığım tüm kulaklıklar 6 ay sonra cortladı ama bunda bir sıkıntı yok kalite ve rahatlık olarak gayet güzel mikrofona diyecek bir şey yok bayağı kaliteli.

Ne idüğü belirsiz bir marka alacağına bunu tercih edebilirsin:

Ne olduğu belirsiz değil. Çin'de oldukça popüler bir marka araştırıp yorum yapmanı tavsiye ederim.
Alınır, kendim kullanıyorum 300TL bandında aldığım tüm kulaklıklar 6 ay sonra cortladı ama bunda bir sıkıntı yok kalite ve rahatlık olarak gayet güzel mikrofona diyecek bir şey yok bayağı kaliteli.

Hocam Türkiye'deki modellerinde mikrofon çıkmıyormuş galiba sizde çıkarılabilir mi mikrofon?

Ne idüğü belirsiz bir marka alacağına bunu tercih edebilirsin:
Mpow markasını biraz araştırırsanız yurt dışında kullanıldığını görürsünüz. Rampage Fury X diye satılan kulaklığın asıl orjinali bu zaten Mavi-Kırmızı-Yeşil renkleri var kablolu versiyon için konuşuyorum kablosuz versiyonu ise Mpow Air II modeline bakabilirsin.
Ne olduğu belirsiz değil. Çin'de oldukça popüler bir marka araştırıp yorum yapmanı tavsiye ederim.

Hocam Türkiye'deki modellerinde mikrofon çıkmıyormuş galiba sizde çıkarılabilir mi mikrofon?
Hocam mikrofonu çıkan ilk versiyon mikrofon çıkanlarda temassızlık sorunu varmış sanırım o yüzden Mpow Air Se 2. versiyonu üretiliyor artık ve Türkiyede satılanlar da 2. versiyonu.

Mpow markasını biraz araştırırsanız yurt dışında kullanıldığını görürsünüz. Rampage Fury X diye satılan kulaklığın asıl orijinali bu zaten Mavi-Kırmızı-Yeşil renkleri var kablolu versiyon için konuşuyorum kablosuz versiyonu ise Mpow Air II modeline bakabilirsin.

Hocam mikrofonu çıkan ilk versiyon mikrofon çıkanlarda temassızlık sorunu varmış sanırım o yüzden Mpow Air SE 2. versiyonu üretiliyor artık ve Türkiye'de satılanlar da 2. versiyonu.

Anladım hocam bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

@Qeenross hocam deneyimleriniz nasıl? Benim en büyük kriterim dışarıdan sesi kesmesi bunu nasıl değerlendirirsiniz? Dış ortamdaki sesi öyle bir kesiyor ki yanımda davul çalsalar çok ama çok az gelir diyebilir misiniz? Yorumlarınız benim için çok değerli olacak teşekkür ederim :)

Geri
Yukarı